FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Jablonec 1:2
29.09.2014

Dorost nestačil v derby na Jablonec, prohrál těsně 1:2

Liberec - Náš dorost změřil 27. září síly s rivalem z Jablonce. Na první branku z úvodu utkání sice ještě před poločasem dokázal zareagovat Doležal, ve druhé půli už se ale trefili pouze hosté a Slovan tak skončil poražen 1:2.
8.kolo, sobota 27.9.2014, 11:00
1:2
(1:1)
FK JablonecFK Jablonec
FC Slovan Liberec: Konečný - Čuřík, Šustr, Pospíšil, Bělíček - Machuča, Blažek (60. Barac) - Doležal (74. Kukla), Micovčák, Krejčí - Knejzlík.
Branky: 14. Houser, 54. Nesládek - 42. Doležal, ŽK: Krejčí, Šustr (LIB), Rozhodčí: Kotalík P.

Miroslav Holeňák (FC Slovan Liberec): Kromě úvodních asi dvaceti minut, kdy byl Jablonec lepším týmem a my jsme hráli zbytečně ustrašeně, jsem s utkáním spokojený. Samozřejmě už tak ne s výsledkem, protože Jablonec nám dal lekci z produktivity. Z minima svých šancí dokázal vytěžit maximum a byl dnes šťastnější. My jsme selhali v koncovce a když už to vypadalo, že skórujeme, zachránil soupeře výbornými zákroky brankář. Takže je to naše chyba, za kterou jsme byli potrestáni nepříznivým výsledkem a proto jsme prohráli.