góly:4. Juráková, 40. Šturmová, 55. Tůmová

7.kolo, sobota 11.10.2014, 10:15, Střížkov
FK Bohemians Praha: Malíková – Hlaváčková, Juráková, Ondrůšková, Soukeníková – Tůmová, Šmidrkalová, Koubová, Bezděková (46. Kozmová) – Zemjánková (84. Bezchlebová), Šturmová (78. Kinclová)
FC Slovan Liberec: Nedvědová – Pižlová, Kubešová, Jeřábková (84. Košková), Jungová (58. Jedličková) – Fricová (32. Kutifelová), Brázdová (75. Černá), Matějková, Mikysková, Mukařovská - Jarchovská

Diváci: 40

FK Bohemians Praha v FC SLOVAN LIBEREC 3:0 (2:0)
góly: 3. Juráková, 40. Šturmová , 55. Kozmová
ŽK:

Důležité střetnutí měly v programu hráčky libereckého Slovanu, v sobotu dopoledne v Praze nastoupily proti Bohemians. V případě výhry mohly tomuto klubu z hlavního města odskočit na rozdíl sedmi bodů, naopak v případě prohry by na ně ztrácel jen jeden.

Zápas začal lépe pro domácí hráčky. Již ve třetí minutě totiž dokázala Juráková zužitkovat rohový kop a vybojovala pro svůj celek brzké vedení - 1:0. Liberečanky to však nepoložilo a vrhaly se do dalších útočných výpadů, nedokázaly však proměnit tři obrovské šance, a když se těsně před koncem poločasu prosadila Šturmová a zvýšovala náskok svého týmu již na dvougólový i tato branka padla po úspěšně provedeném rohovém kopu - 2:0.

Úvodní půle hry tedy skončila pod taktovkou domácích hráček, které vytěžily ze svých šancí maximum a mohly do šaten odcházet s vědomím vedení.

Definitivně zápas rozhodla branka z 55. minuty, které docílila Kozmová. Na třígólový náskok Severočešky odpověď nenašly a odjíždějí z hlavního města s prázdnou - 3:0.