FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Bohemians 1905 4:2
12.05.2014

Ještě před Frýdkem-Místkem si dorostenci poradili také s Bohemians

Liberec - Minulý týden hráli dorostenci kromě duelu s Frýdkem-Místkem také s pražskými Bohemians. Také tento zápas zvládli a dokázali v něm vybojovat tři body. Ve druhé půli si vytvořili již tříbrankové vedení, "klokani" však zápas zdramatizovali na rozdíl jediného gólu a konečný klid tak dodal Libereckým až gól Řeháka v 90. minutě.
36.kolo, středa 7.5.2014, Městský stadion
4:2
(0:0)
Bohemians Praha 1905Bohemians Praha 1905
FC Slovan Liberec: Zachoval - Čuřík, Zitka, Janků, Chlumecký - Ondráček (85. Linhart), Otta - Barac (73. Kaiser), Jakimič (66. Kastelovič), Knejzlík (90. Kukla) - Polívka (66. Řehák).
Branky Liberce: 52. Otta, 55. Ondráček, 70. a 90. (pen.) Řehák, ŽK: bez ŽK

Miroslav Holeňák, FC Slovan Liberec: Konečně utkání, které jsme zvládli jak herně, tak i výsledkově. Od 1. minuty jsme byli velmi aktivní a na hráčích byla vidět velká touha po vítězství. Kombinačně jsme soupeře přehrávali spíše v 1. poločase, ale paradoxně jsme se střelecky prosadili až v tom druhém. Sice jsme si vybrali slabší chvilku, když jsme si za stavu 3:0 nechali dát dva góly, ale naštěstí se nám podařilo dát gól na 4:2 a nenechali jsme si vítězství vzít.