FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slovácko - FCSL 2:3
25.05.2015

Starší dorost si vyšlápl na Slovácko a obral ho o všechny body

Svěřenci trenéra Holeňáka se v posledních týdnech dostávají do formy. O víkendu se o tom přesvědčilo i Slovácko, které na domácí půdě přišlo po výsledku 2:3 o všechny body.
33.kolo, sobota 23.5.2015, 12:00, Širůch
1.FC Slovácko 1.FC Slovácko
2:3
(1:1)
FC Slovan Liberec: Garčár - Čuřík, Šustr, Chlumecký, Heppner - Barac (70. Prokš), Doležal - Šustek (60. Kukla), Švejkovský (75. Krejčíř), Krejčí (85. Janků) - Knejzlík.
Branky: 18. Holík, 50. Křivánek - 4. Šustek, 55. Čuřík, 67. Chlumecký.

Miroslav Holeňák (FC Slovan Liberec): Kluci podali kvalitní výkon proti kvalitnímu soupeři. Nám se povedl vstup do utkání, brzy jsme šli do vedení, ale ještě v prvním poločase soupeř vyrovnal. Velmi si cením velké vůli po vítězství, když za nepříznivého stavu 1:2 ve druhém poločase hráči nechtěli prohrát a otočili skóre ve svůj prospěch. Celkově si myslím, že utkání mělo kvalitu, hrálo se ve velkém tempu. Oba týmy se snažili kombinovat a jsem rád, že jsme v této konfrontaci obstáli.