FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Opava - FCSL 1:1
10.05.2015

Starší dorostenci přivezli z Opavy bod za remízu 1:1

Svěřenci trenéra Holeňáka dokázali znovu po týdenní odmlce bodovat. Na hřišti Opavy sice od úvodu prohrávali, zásluhou Barace se však podařilo Slovanu srovnat na konečných 1:1.
31.kolo, sobota 9.5.2015
Slezský FC Opava Slezský FC Opava
1:1
(1:0)
FC Slovan Liberec: Zachoval - Čuřík (19. Doležal), Šustr, Janků, Heppner (12. Barac) - Bláha, Pospíšil - Šustek (73. Švejkovský), Chlumecký, Krejčí (65. Kukla) - Knejzlík.
Branky: 2. Adamovský - 58. Barac. ŽK: Zachoval.

Miroslav Holeňák (FC Slovan Liberec): Vstup do utkání byl z naší strany katastrofální. Ostatně celý prvním poločas jsme prohospodařili, hráli jsme nezodpovědně, nekoncentrovaně a dělali jsme velké chyby. Soupeř ještě navíc neproměnil penaltu. Ve druhém poločase přišlo zlepšení a daleko týmovější výkon. Zaslouženě jsme vyrovnali a sahali jsme i po vítězství. Ale bohužel za výkon v prvním poločase jsme se výhry nakonec nedočkali a tak si myslím, že utkání skončilo spravedlivou remízou.