FC Slovan Liberec | Dubnové termíny brankářských tréninků
Menu Další Zavřít Zavřít
02.04.2024

Dubnové termíny brankářských tréninků

Mikuláš Borkovec
I v dubnu pokračuje úspěšná Brankářská akademie FC Slovan Liberec pro nadějné brankáře z regionu. Další tréninky se plánují v následujících termínech: 22. 4. 2024 v 17:30 pro ročníky 2012-2014 a 29. 4. 2024 v 17:30 pro ročníky 2009-2011. Tréninky se konají na stadionu U Nisy, sraz je tradičně 15 minut před startem u recepce hlavního stadionu. Máte zájem o účast v jednom z tréninků? Je potřeba se registrovat na tomto odkaze - REGISTRACE.

Patronem brankářské Akademie a aktivním účastníkem tréninků je Marek Čech, bývalý ligový a reprezentační brankář a momentálně trenér brankářů A týmu. Hlavními trenéry brankářské Akademie FCSL jsou Lumír Kübel (šéftrenér brankářů mládeže) a Miroslav Samoel (trenér brankářů PROFI úseku Akademie). A třeba opět dorazí i některý z gólmanů nebo gólmanek prvoligových A týmů!

Partnerem projektu Brankářské akademie FC Slovan Liberec se stala ČSOB, která fanouškům nabízí klubovou platební kartu s mnoha výhodami. Více se dočtete v sekci www.fcslovanliberec.cz/karta.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Inago Liberec
Mediální partneři
Rengl Český rozhlas Liberec