FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Naše ženy potvrdily třetí místo po základní části ligy.

pátek 19.4.2019 | Redakce

Po výhře v Hradci Králové naše ženy obsadily konečné třetí místo a postupují se Spartou, Slavii a čtvrtým postupujícím Slováckem do finálové skupiny 1. ligy


 
 
 

Slovaňačky proti čtvrtfinalistkám Ligy mistryň nezklamaly

neděle 14.4.2019 | Redakce

Na Městském stadionu v Liberci předvedly naše ženy výborný výkon. Slavii podlehly o jeden gól, když zvláště v druhém poločasu sahaly po bodu. Ve velké zimě velmi pěkné zákroky předváděla brankářka Zuchová, ale pochvalu si zaslouží celý liberecký tým, který nastoupil bez tří hráček základní sestavy a bez Kožárové, která dle smlouvy také nemohla hrát.


 
 
 

Ženy Slovanu v sobotu proti Slavii

úterý 9.4.2019 | Redakce

Poslední domácí zápas základní části 1. ligy žen odehrají ženy na Městském stadionu Liberec v sobotu 6.4. od 11.00hod. Čeká je velký soupeř a to pražská Slavia. Naše holky nastoupí se snahou o co nejlepší výsledek , škoda že nemůže nastoupit Tereza Kožárová hostující právě ze Slavie. Smlouva ji ale odehrání zápasu zakazuje.

Po dlouhé době hrájí naše holky v Liberci , tak se těší na pěknou diváckou návštěvu.


 
 
 

Ženy otočily zápas v Plzni

pondělí 25.3.2019 | Redakce

Bez zraněné stoperské dvojice Necidová, Němečková a dlouhodobě zraněné Kovaĺové, nastoupily naše ženy k důležitému zápasu v Plzni. Po zbytečné prohře doma s Duklou, potřebovaly Slovaňačky, v boji o finálovou čtyřku, minimálně bodovat.

Po chybách nesehrané obrany však bylo brzy 2:0 pro domácí. Naše holky, ale zápas nevzdaly, hodně pomohla dlouhonosná rána Kopčové na 2:1. Dál se hrál celkem pohledný fotbal se šancemi na obou stranách. Po změně stran se naše hráčky snažily srovnat co nejdříve skóre. To se podařilo Hrtánkové a to ještě nebylo všechno. v 68. vypíchla obraně balon Křivská a dala na 2:3. Domácí hrozily ze standartek, ale naše holky nechtěly opakovat předešlý zápas a pozorně vše ubránily, snažily se mít co nejvíce míč pod kontrolou, tlačily se do útoku a zápas chtěly dohrát co nejdále od naší branky. Po faulu brankářky kopala v závěru Kožárová penaltu a rozhodla o dokonalém otočení zápasu 2:4.

Příští neděli nás na Strahově čeká semifinále poháru se Spartou a po přestávce 13.4. doma Slávie


 
 
 

Ženy na body nedosáhly !

sobota 16.3.2019 | Redakce

V důležitém zápase v boji o finálovou skupinu a třetí místo naše ženy nevyslyšely očekávání, po ztrátě bodů zůstávájí třetí, ale soupeřky se za nimi vyrovnaly po bodě


 
 
 

Ženy Slovanu postoupily do semifinále poháru

sobota 9.3.2019 | Redakce

Ženy v sobotu porazily na UMT Julisky tým Dukly 2:1 a postoupily tak do semifinále, kde se střetnou ze Spartou. Místo utkání se bude losovat.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Profipoint Aura Medical
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Rengl