FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Rozloučení se sezonou: liberecké fotbalistky podlehly Spartě a končí na čtvrtém místě

středa 22.5.2024 | Šimon Knopp

Liberec - V závěrečném kole nadstavby mistrovské skupiny se fotbalistky Slovanu představily na hlavním stadionu U Nisy před početnou domácí kulisou proti Spartě. Na favorita nakonec nestačily a prohrály 1:3, přesto se mohou radovat z další úspěšné sezony, ve které nakonec vybojovaly s mladým týmem konečné čtvrté místo.


 
 
 

Závěr sezony! Liberecké hráčky se představí ve středu na hlavním stadionu proti Spartě

pondělí 20.5.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Nejvyšší liga žen se nachýlila ke svému konci. Fotbalistky Slovanu nastoupí k poslednímu zápasu sezony na hlavním stadionu U Nisy proti Spartě. Hrát se bude již tuto středu, 22. května, od 18 hodin. Neváhejte a přijďte našim hráčkám poděkovat za úspěšnou sezonu!


 
 
 

Fotbalistky Slovanu vybojovaly proti Slovácku remízu 2:2

neděle 19.5.2024 | Šimon Knopp

Liberec/Uherské Hradiště - V pátém kole nadstavby nejvyšší ligy žen se hráčky Liberce představily na venkovním hřišti proti Slovácku. Zápas rozhodl první poločas, ve kterém padly celkem čtyři branky. Fotbalistky Slovanu dvakrát prohrávaly, ale vždy se dokázaly na soupeře dotáhnout a nakonec vybojovaly bod za remízu 2:2.


 
 
 

Liberecké fotbalistky dohrávaly zápas v deseti a Slavii podlehly 1:6

sobota 11.5.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Ve čtvrtém kole nadstavby ligy žen se fotbalistky Slovanu představily na domácí půdě proti Slavii. S favorizovaným soupeřem šly ještě v první půli do desíti po vyloučení Goretkiové a nakonec prohrály 1:6. Jedinou branku Liberce vstřelila z penalty Šárka Brázdová.


 
 
 

Těžká prověrka, liberecké fotbalistky přivítají Slavii

čtvrtek 9.5.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Nadstavba ligy žen se již přehoupla do druhé poloviny a fotbalistky Slovanu se představí ve čtvrtém kole mistrovské skupiny proti Slavii. Zatímco Pražanky mohly předčasně slavit jistotu prvního místa a titulu, liberecké hráčky zatím v nadstavbě na svoji první výhru čekají. Podaří se jim favorita zaskočit v sobotu od 14 hodin na stadionu v Hrádku nad Nisou?


 
 
 

Ženám se v zápase proti Spartě nedařilo a vracejí se bez bodů

sobota 4.5.2024 | Šimon Knopp

Liberec/Praha - Liberecké hráčky se ve 3. kole nadstavby představily v Praze proti silné Spartě. V zápase bohužel tahaly za kratší konec a nakonec inkasovaly pět branek. Na defenzivu Sparty se jim vyzrát nepodařilo a do Liberce se vracejí s porážkou 0:5.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Železářství Letná Realmont
Mediální partneři
Náš region Hitrádio Contact