FC Slovan Liberec

Ženy

Na Dukle, první výhra žen.

neděle 16.9.2018 | Redakce

Z Dukly chtěly naše ženy přivézt body. I když byly v zápase fotbalovější a měly více ze hry, opět se jim nedařilo využívat šance. V polovíně druhého poločasu vyskočila Lišková před brankou nejvýše a hlavou překonala domácí brankářku, a protože to byl i gól poslední znamenal body.

Ženy přivezly z Brna jen bod

pondělí 10.9.2018 | Redakce

Naše ženy nevyužily svoji převahu z prvního poločasu a nastřelily pouze břevno. Ve druhém poločasu se hra vyrovnala a přišly i šance na obou stranách. Když Slovaňačky nevyužily ani svůj závěrečný tlak , zůstal každému týmu bod.

Na Spartě ženy propadly

čtvrtek 23.8.2018 | Redakce

Tři dny po fyzicky náročném zápasu na Slovácku, nás čekal soupeř nejtěžší Sparta Praha. Opět za velkého horka, děvčata nastoupila s velkým respektem a také ne v plné síle. Průběh zápasu byl jednoznačný, nic jsme nestíhali, a tvořili plno chyb. Hodně branek zachránila brankářka Horáčková. Do dalších zápasů si slibujeme už body, navíc když nás posílila velmi zkušená a kvalitní hráčka ze Slavie Simona Necidová, která u nás bude na půlroční hostování.

Ženy svůj úvodní zápas smolně prohrály

pondělí 20.8.2018 | Redakce

Slovaňačky nebyly v obrovském vedru v utkání se Slováckem horší. Opět nás tížilo neproměňování šancí, a to ani když se dostaneme před brankářku z očí do očí. V prvním poločase navíc přišly individuální chybičky a soupeř je skoro stoprocentně trestal. Ve druhém poločase se většina hry odehrávala na straně domácích, přišlo i snížení na 3:2. Po několika nevyužitých dalších šancích přišel útok do naší otevřené obrany a bylo rozhodnuto. V každém případě si naše hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost, na bod to určitě bylo.

I v posledním zápase sezóny ženy vyhrály.

sobota 2.6.2018 | Redakce

Zápas na Dukle už nemohl v tabulce nic změnit, tak se očekával oboustranně pohodový zápas. Více se podařil našim holkám, který si zápas opravdu užily a v pohodě vyhrály

Hráčky Slovanu dostaly pozvánku na reprezentační srazy.

úterý 29.5.2018 | Redakce

Moc náš těší i individuální úspěchy našich hráček . Brankářka Saša Horáčková byla pozvána Karlem Radou na kvalifikační zápas MS české reprezentace na Faerské ostrovy . Se slovenskou reprezentací letí také na kvalifikační zápas MS do Holandska hned tři hráčky Slovanu : Terézia Kovaĺová, Valentina Šušolová a Lenka Kopčová. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů.