FC Slovan Liberec

Ženy

Šest výher v řadě! Taková je bilance žen v ligové nadstavbě

středa 18.5.2022 | Redakce

Liberecké hráčky zakončily sezónu nejlépe, jak mohly. V posledním utkání na Julisce porazily pražskou Duklu rozdílem tří branek, což znamenalo udržení nejen vítězné série, ale také kladného skóre.

V duelu proti Plzni ženy potvrdily skvělou formu

středa 11.5.2022 | Redakce

Předposledním ligovým utkáním navázaly ženy na výborné výkony z předešlých kol nadstavby a suverénně ovládají svou skupinu. Na hlavním stadionu U Nisy se o první branku Slovanu postarala Kantarská povedenou střelou z dálky umístěnou k levé tyči. Na konečných 2:0 zvýšila ve druhé půli po centru z levé strany Buryánová. Hostující hráčky v zápase několikrát zahrozily, ale jejich pokusy úspěšně likvidovala liberecká obrana včetně brankářky Pižlové, která svému týmu vychytala v nadstavbě již čtvrté čisté konto.

Předposlední duel sezony! Ženy v neděli vyzvou U Nisy Plzeň

pátek 6.5.2022 | Ondřej Marko

Liberec - Sezona v 1. lize žen se už také blíží do svého finále, zbývají poslední dvě kola. V tom nejbližším vyzve náš ženský tým Viktorii Plzeň. Poslední vzájemné utkání jsme vyhráli 3:1, navážeme na něj? Přijďte náš ženský tým podpořit již tuto neděli od 11:00 na hlavním stadionu U Nisy nebo zápas sledujte v živém přenosu.

Hráčky Slovanu nepolevily a nastřílely Pardubicím šest branek

středa 4.5.2022 | Redakce

Druhý vzájemný zápas ovládly opět liberecké hráčky a připisují si další výhru bez inkasovaného gólu. "Ve druhém poločase jsme naprosto dominovali, předváděli krásné kolmé akce a zaslouženě vstřelili branky", komentuje průběh utkání trenér Šisler. V 5. kole nadstavby mají ženy na programu utkání proti Viktorii Plzeň, na kterou si v tabulce drží aktuálně šestibodový náskok. Přijďte naše holky podpořit na hlavní stadion U Nisy v neděli 8. 5. od 11:00!

Po třetím kole zůstávají ženy bez porážky

středa 27.4.2022 | Redakce

Domácím utkáním proti Dukle Praha uzavřely hráčky Slovanu první polovinu nadstavbové části a zaslouženě prodloužily svou vítěznou sérii. Poslední tým tabulky nenechaly tentokrát vstřelit ani branku a po řadě neproměněných šancí rozhodla o výhře dvěma trefami Šušolová.

Ženy nezaváhaly ani v Plzni a připisují si další výhru

úterý 19.4.2022 | Redakce

Utkání 2. kola nadstavby v Plzni se hrálo v duchu přímého souboje o páté místo. Týmy nastoupily do utkání s jasným cílem vyhrát a hráčky si nedaly na hřišti nic zadarmo. Šance byly k vidění na obou stranách, avšak úspěšnější v koncovce byly hostující hráčky Slovanu. Do vedení se dostaly v první půli a krátce po změně stran ho navýšily. Plzni se sice podařilo jedním gólem snížit, ale k vyrovnání je Liberecké nepustily a před koncem si pojistily výhru třetí brankou. Další utkání mají na programu v neděli od 11:00 proti pražské Dukle na domácím hřišti v Chrastavě.