FC Slovan Liberec

Ženy

Páté ligové kolo přineslo první domácí výhru libereckých

úterý 14.9.2021 | Redakce

Na domácím hřišti v Chrastavě nastoupily ženy proti Pardubicím, které jsou aktuálně na poslední příčce tabulky a nezískaly dosud jediný bod. Odpovídal tomu již průběh první půle, kdy se hrálo převážně na straně hostujících hráček. Liberecké ale nedokázaly své šance proměnit a byly potrestané brankou do šaten. Odpovědět na ni dokázaly až v 77. minutě po rohovém kopu. Z vyrovnání se ale domácí radovaly jen dvě minuty a opět prohrávaly. Až těsně před koncem se o vítězný obrat postarala dvěma góly střídající hráčka Thanhová.

Vysoká prohra žen na Spartě

úterý 7.9.2021 | Redakce

Po prohře s pražskou Slavií dostaly ve čtvrtém ligovém kole ženy Liberce lekci od Sparty. Domácí favoritky měly od začátku utkání jasnou převahu a nedaly našim hráčkám šanci. Brzy vstřelený gól do liberecké sítě dodal Sparťankám sebevědomí na míči a herní pohodu, díky které si vytvářely mnoho příležitostí a měly celé utkání ve vlastní režii.

Obrat Slavii o body se libereckým nepodařilo

úterý 31.8.2021 | Redakce

Ve druhém domácím utkání hostily naše hráčky favorizovanou Slavii Praha. Soupeřky se dostaly brzy do vedení, avšak další branku do konce první půle již nepřidaly. Domácí hráčky si dokázaly vytvořit šance na vyrovnání, v koncovce však úspěšné nebyly. Další branky přidala Slavie po dvaceti minutách v druhé půli a konečný výsledek utkání pak definitivně rozhodla nešťastně odpískaná penalta v nastaveném čase. V dalším kole mají na programu liberecké fotbalistky opět těžké utkání, kdy se o body porvou na pražské Spartě.

Fotbalistky Slovanu vezou tři body z Dukly

sobota 21.8.2021 | Redakce

Po úvodní domácí prohře proti Plzni si hráčky našeho ženského týmu spravily chuť na Julisce, kde zvítězily nad Duklou Praha 2:1, když si už v prvním poločase vypracovaly dvoubrankový náskok a domácí tým korigoval výsledek až v nastaveném čase.

Ženy podlehly v prvním zápase Plzni

středa 18.8.2021 | Redakce

V prvním ligovém kole přivítaly ženy Slovanu na domácím hřišti v Chrastavě Viktorii Plzeň. Do utkání vstoupily domácí hráčky lépe a již ve druhé minutě šly do vedení. Těsně před koncem poločasu ale Plzeň vyrovnala. Následně po výměně stran přidaly hostující hráčky další přesný zásah do liberecké sítě, na který už domácí odpovědět nedokázaly.

Premiéra proti Plzni výsledkově nevyšla

sobota 14.8.2021 | Redakce

Chrastava - Ženský tým Slovanu v prvním zápase nové ligové sezony podlehl na svém domácím hřišti v Chrastavě Viktorii Plzeň 1:2.