FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


V prvním kole ligy ztratily ženy Slovanu body s Duklou.

neděle 18.8.2019 | Redakce

Naše ženy hrály aktivní fotbal s několika tutovkami, zvláště když šla dvakrát sama na brankářku Kopčová. Dukla hrála na překvapení a míče nakopávala dopředu. To jim vyšlo v závěru, když se po našem rozehraném přímém kopu a jeho odkopnutí, nestačily všechny hráčky vrátit , Dukla nás přečíslila a dala vyrovnávací gól. Pokračující tlak Slovanu už druhý gól nepřinesl a tak na začátek sezóny přišla nepříjemná ztráta dvou bodů.


 
 
 

Hledáme trenérky a trenéry pro dívčí týmy Slovanu

neděle 23.6.2019 | Redakce

Pro dívčí týmy Slovanu Liberec hledáme zkušené trenerky a trenéry , zároveň i masérky nebo fyzioterapeuty. Zájemci mohou psát na náš email : fcslovanzeny@seznam.cz


 
 
 

Kouč žen Lexa po historické sezoně: Tajně jsem ve třetí místo doufal, holky obdivuji

středa 12.6.2019 | Redakce

Ženy Slovanu dosáhly v minulé sezoně na historický úspěch. V lize skončily na finální třetí příčce těsně za pražským duem Sparta – Slavia. Trenér Josef Luxa přisuzoval vydařený ročník dobré partě. Kdy začal v úspěch věřit a co týmu mohlo v honbě za nejvyššími příčkami od postupu do nejvyšší soutěže pomoct?


 
 
 

Poslední zápas ženy odehrály výborně.

neděle 9.6.2019 | Redakce

Poslední zápas ligového ročníku, už nemohl nic změnit na titulu Sparty , ani na třetím místě Slovanu. Naše holky se chtěly výsledkově přiblížit k poslednímu domácímu zápasu, kdy remizovaly 0:0. První poločas se jim povedl, místy Spartu přehrávaly a zaslouženě vedly. Sparta vyrovnala a na začátku druhého poločasu šla do vedení. Dále se hrál pohledný fotbal. Šance byly na obou stranách, ale domácí hráčky jich měly více a jednou i orazítkovaly břevno.


 
 
 

V posledním domácím zápase naše ženy jen remizovaly.

sobota 1.6.2019 | Redakce

I když chtěly naše holky poslední domácí zápas vyhrát, nakonec braly bod. V prvním poločase to byl za vedra ospalý zápas. Skóre otevřela Kožárová, která se prosadila ve vápně hostů. Zanedlouho přišlo vyrovnání, když po laxní rozehrávce utekla Jieumová.

Druhý poločas byl o poznání lepší, naše holky ožily a měly více ze hry, opět jsme ale nedaly tutovky, A tak domu odjížděly spokojenější soupeřky.

Poslední zápas hraje náš tým v sobotu na Letné, proti mistrovské Spartě.


 
 
 

Ženy nezvládly zápas se Slavií

pondělí 20.5.2019 | Redakce

Bez několika zraněných a připravujících se na maturitu, nastoupil náš tým ve Frýdlantě proti Slavii Praha. Hrát nemohla ani útočnice Kožárová, která nesměla nastoupit proti mateřskému klubu. U nás v základu nastoupily dorostenky Folprechtová a Vančurová a další Bobvošová usedla na lavičku.

Naše holky držely solidní skóre 0:1 do 41. minuty, kdy se míč odrazil od naší Černé do branky. Do konce poločasu to bylo 0:4. V zápase holkám, oproti předešlým duelům, chyběla "šťáva", aktivita, bojovnost a v druhém poločasu již byly odevzdané. Několik dalších slibných akcí hostů zneškodnila Zuchová v brance.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Huawei Bobová dráha
Mediální partneři
Hattrick Český rozhlas Liberec