FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


ZASTOUPENÍ V REPREZENTACI

čtvrtek 30.7.2020 | Mikuláš Borkovec

Po reprezentačním kempu mladých lvíčat, kde nás reprezentovali hráči našeho týmu, nebo byli alespoň nominováni jako náhradníci, byla zveřejněna nominace žen U19. Do této nominace byly vybrané také dvě hráčky našeho ligového týmu - Nela Sováková, Aneta Sováková. Další skvělou zprávou pro náš klub byla nominace do kádru U17, kam byla nominovaná naše odchovankyně Tereza Černá.


 
 
 

Lexa o sezoně žen i budoucích plánech: Chceme hrát od žákyň hezký fotbal a konkurovat špičce

čtvrtek 19.3.2020 | Redakce

Liberec - Všechny soutěže, včetně ženské první ligy, jsou dočasně pozastaveny, trenér Josef Lexa se i tak ohlíží za dosavadním průběhem i budoucích plánech Slovaňaček. A co dívčí akademie? „Chtěli bychom fungovat na stejném principu jako ta klučičí," prozradil trenér žen Josef Lexa.


 
 
 

Důležité body přivezly ženy ze Slovácka.

neděle 1.3.2020 | Redakce

Po velmi špatném výkonu v Pardubicích ,se podařilo v týdnu posílit kádr o reprezentantky WU19 sestry Sovákovy. Obě jsou u nás na hostování z Hradce králové do konce sezóny. Společně s bouří v kabině se pak podařilo připravit na zájezd do Kroměříže, kde se Slováckem hrálo.

Do zápasu naše holky "vlétly" a už v druhé minutě Kopčová střelou pod břevno asi dala gól, ale míč se prý odrážel ven ještě z čáry. Tlak Slovaňaček ale trval dál. Zaslouženě pak v šesté minutě dobře zacílila Kopčová a Slovan vedl. Poté se do hry dostalo i Slovácko, v bojovném zápase se jiskřilo na obou stranách i lavičkách. Dvě velmi nebezpečné střely vytěsnila mimo branku Zuchová. I Liberec měl několik šancí na zvýšení, ale míč se už do žádné sítě nedostal. Tři body nám velmi pomohly s výhledem do skupiny o udržení, dá se říci, že se začíná od nuly.


 
 
 

Veronika Černá hraje i trénuje děti: Skloubit se to dá. Jak se posunul ženský fotbal?

úterý 25.2.2020 | Redakce

I přes nízký věk má za sebou celou řadu zkušeností. Řeč je o Veronice Černé, která působí v kádru žen Slovanu a zároveň trénuje mladé hráčky. Které fotbalové sny má, proč se vůbec k fotbalu dostala a jak 21letá záložnice pohlíží na situaci v ženském fotbalu?


 
 
 

Ženy na posledním místě ligové tabulky

neděle 23.2.2020 | Redakce

Po slabém výkonu, bez jiskry a bojovnosti podlehly ženy Slovanu v nehezkém zápasu plným chyb Pardubicím, které chtěly body více. Dlouhý oblouček domácích v závěru utkání zapadl do brány a když liberecké ani jednou za poločas neohrozily branku soupeře, bylo po zápase i bodech


 
 
 

Ženy vylovily v Třeboni pohárový postup

pondělí 25.11.2019 | Redakce

Do 3.kola poháru žen zasáhly do bojů už i prvoligové týmy. Slovan zavítal do Třeboně, kde hrají divizi a mají reálné postupové ambice. V první minutě Slovańačky už vedly, ale pak jim trvalo další půl hodinu, než srovnaly mušku, zpřesnily hru a začaly dávat góly. V dalším jarním kole poháru a to už čtvrtfinálovým , Slovan čeká Pražská Dukla


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Železářství Letná Čerti na Ještědu
Mediální partneři
RCL Český rozhlas Liberec
×
Odehráno v 11:00
FC Slovan Liberec
FK Viktoria Žižkov