FC Slovan Liberec

Ženy

Parádní konec podzimu! Slovaňačky poprvé v historii porazily úřadujícího mistra ze Slavie

pátek 2.12.2022 | Redakce

Liberec – Skvěle, skvěle a ještě jednou skvěle! Ženský A-tým předvedl last minute otočku v utkání s úřadujícím mistrem ze Slavie a vůbec premiérově v historii sešívané protihráčky porazil. Vítězný gól vstřelila v 91. minutě Aneta Buryánová.

Ženský tým se představí v posledním utkání tohoto roku, v pátek změří síly se Slavií

čtvrtek 1.12.2022 | Šimon Knopp

Liberec - V rámci dohrávky devátého kola nejvyšší české soutěže žen se fotbalistky Slovanu představí proti favoritkám z pražské Slavie. Hrát se bude v pátek od 16:30 hodin na umělé trávě na hřišti Sokola Doubí. Přijďte naše hráčky podpořit v posledním utkání tohoto roku!

Postup v poháru slaví i Slovaňačky! Do čtvrtfinále je posunula výhra v Teplicích

neděle 27.11.2022 | Redakce

Teplice/Liberec – Stejně jako mužskému A-týmu se v poháru dařilo také ženám. Slovaňačky si pohodlně poradily s Teplicemi v poměru 4:0, během utkání na hřišti dominovaly. Na dohrávky dvou střetnutí 3. kola se ještě čeká, pak bude známa kompletní osmička postupujících.

Jasná výhra. Slovaňačky přehrály Duklu 3:0, rozhodly už v úvodu

sobota 19.11.2022 | Redakce

Liberec – Poklidné vítězství. I tak by se dalo shrnout utkání žen s pražskou Duklou, v němž náš celek vedl po sedmnácti minutách hry už o dvě branky. Po trefě Košíkové dvakrát pálila také Buryánová, a Slovaňačky tak dál figurují na čtvrté příčce tabulky za vedoucím trojlístkem Slavia, Sparta a Slovácko.

Ženy se představí na stadionu v Doubí proti Dukle

pátek 18.11.2022 | Šimon Knopp

Liberec - V sobotu, 19. listopadu, bude na programu již 11. kolo ženské nejvyšší soutěže. V něm se naše fotbalistky představí proti Dukle Praha, které v tabulce patří až předposlední místo. Hrát se bude od 11 hodin na umělé trávě na stadionu TJ Sokol Doubí.

Ženy v šlágru kola nevyzrály na pražskou Spartu a i přes dobrý výkon prohrály 1:3

neděle 6.11.2022 | Adam Žatečka

Praha/Liberec - V 10. kole první ligy žen, jely naše holky bojovat o další body do Prahy na Spartu. Už v 9. minutě prohrávaly 0:1, ale za šest minut se holkám podařilo po pěkné akci vyrovnat. O gól se postarala křižnou střelou Aneta Buryánová. Stav 1:1 platil až do 62. minuty, kdy se ujala vedení opět Sparta, která poté přidala ještě jednu branku. Utkání tak skončilo 1:3 z pohledu našeho týmu.