FC Slovan Liberec

Ženy

Ženy a jejich brněnský "zápas blbec".

neděle 13.10.2019 | Redakce

Po náročné cestě (odjezd ze Slovanu 4.30)přivítalo Brno naše hráčky sychravým počasím. A než se rozkoukaly prohrávaly 3:0 . Nejdřín údajný penaltový zákrok ani rozhodčí neviděla, ale po upozornění od domácích hráček, které ji tykaly, překvapivě pokutový kop nařídila. Za chvilku na to uhnula naše zeď střele Daníškové a v 19. minutě, po chybné rozehrávce , utekla útočnice Brna a nikým neohrožena dala na 3:0. Od té doby Brno začalo zdržovat, postavilo před vápno "autobus" a naše hráčky nenacházely recept jak se dostat do gólovky. I v druhém poločasu jsme měly naše hráčky po většinu doby míč na svých kopačkách, ale už přišly i šance a víc než zasloužené vyrovnání. Nejdříve po "trměvrmě" dorazila kantarská, pak z přímáku dobře zamířila Šušolová a v 89. střelou z velkého vápna vyrovnala Moťovská. Naše hráčky byly na koni a chtěli vyhrát, to ale už nechtěla opět rozhodčí, která zápas ukončila bez minuty prodloužení.

Ženy opět nedaly gól .

úterý 1.10.2019 | ženy

Nečekaná ztráta s nováčkem soutěže.

neděle 22.9.2019 | Redakce

Třetí mistrovský zápas během 7 dní absolvovaly naše ženy. I tak do zápasu s nováčkem FK Pardubice nastupovaly v roli favorita. Pardubické se domácích ale vůbec nebály, aktivně napadaly, nevypouštěly souboje a hrozily nakopávanými pasy, a to na hru domácích alá " playte paní ředitelová" stačilo. Když pak přišly opět individuální chyby stačily dva obloučky, které zapadly do sítě a výsledek je jaký je.

Sparta nad síly žen Slovanu.

čtvrtek 19.9.2019 | Redakce

V dohrávce na Strahově, chtěly naše ženy uhrát co nejlepší výsledek. Celý zápas bojovaly, ale několika chyb se nevyvarovaly a tak Sparta trestala.

V sobotu nás čeká zápas s nováčkem soutěže Pardubicemi a tam jsou body povinností.

Slavia byla nad síly žen Slovanu

pondělí 16.9.2019 | Redakce

Naše ženy bojovaly na Slavii o přijatelný výsledek . To se jim dařilo až do poslední desetiminutovky, když dostaly po zbytečných chybách dvě branky.

Další ztráte žen Slovanu

pondělí 26.8.2019 | Redakce

Stále s velkou marodkou nastoupily naše ženy k dalšímu zápasu, tentokrát v Dobřanech proti Viktorii Plzeň. První poločas v byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Po prohraném souboji na pulce hřiště vyšel Plzni únik a bylo 1:0. Ve druhém poločasu liberecké otevřely hru a vytvořily si tlak, ale i přes několik velkých šancí míč do branky nedostaly. Plzeň kontrovala pokusy o brejky , když jim jeden před závěrem zápasu vyšel.