FC Slovan Liberec | Jiří Liška: Jsem rád, že jsem stoprocentně v pořádku
Menu Další Zavřít Zavřít
18.12.2011

Jiří Liška: Jsem rád, že jsem stoprocentně v pořádku

Lukáš Váňa
V dresu Slovanu se na podzim představilo 20 hráčů. Dva v průběhu sezóny odešli. Bořek Dočkal odehrál v jednom utkání 90 minut. Jan Blažek si v šesti duelech připsal 313 minut. Dalších 18 hráčů si připomeneme v rozhovorech. Začínáme Jiřím Liškou, který nastoupil jen na 26 minut. Po zdravotních patáliích je to něj ale malé vítězství.
Jirko, naskočil jsi do čtyřech zápasů, odehrál jsi ale jen 26 minut. Asi není jednoduché hodnotit sezónu z tvého pohledu. Na druhou stranu jsi překonal těžké zranění.
Jiří Liška: Tak hlavně jsem rád, že už jsem stoprocentně v pořádku. Pro žádného fotbalistu není lehké, dostat se zpět po těžkém zranění. Musím zaklepat, že už je to dobré a mohu opravdu naplno trénovat. Věřím, že se to projeví v zimní přípravě. No a co se týká toho odehraného času. Žádnej fotbalista by nebyl za tuhle bilanci rád, jasně, že chci být víc na hřišti. Věřím, že v tom dalším půlroce odehraju víc.

Jak se těšíš na zimní přípravu?
Jiří Liška: Nejsem ten typ fotbalisty, který by měl nedostatek motivace. Takže na zimní přípravu se vždycky těším. Jsem ten typ člověka, který chce vždycky víc. V dalším období chci být lepší a úspěšnější než v minulém. Budu se snažit přesvědčit trenéra, že jsem lepší, že patřím do týmu a že mi může důvěřovat. S tím odhodláním jdu do přípravy.

Jsi v nejlepším fotbalovém věku. Jak vidíš svou budoucnost?
Jiří Liška: Já především doufám, že to nejhorší mám za sebou. Opravdu to byl hrozně těžký rok, když na fotbal v podstatě jen koukáš a čekáš, až ti doktoři řeknou, že můžeš naplno trénovat. Já mám teď v hlavě to nejbližší. Tedy zimní přípravu a jaro. Nic víc mě nezajímá.

Jak si užiješ vánoční dovolenou?
Jiří Liška: Na Vánoce pojedu domů na Moravu, kde to prožijeme v rodinném kruhu. Jedu tam po delší době, takže se moc těším. Určitě si to hezky užijeme. No a po dovolené nám to začne. Tu tvrdou přípravu my fotbalisté k práci potřebujeme. Takže si na to nebudu stěžovat.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Star taxi SECO ZAHRADNÍ TRAKTORY
Mediální partneři
Hattrick rtm plus