FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Sparta - FCSL 3:2
06.05.2011

Gambrinus liga, 27. kolo: AC Sparta Praha vs. FC Slovan Liberec 3:2 (2:0)

Klub
Praha - K utkání 27. kola Gambrinus ligy odcestovali svěřenci Petra Rady na Letnou. Sparta nakonec před vlastními příznivci dokázala udolat Liberec poměrem 3:2. Za Slovan skórovali Hadaščok a Dejmek. Posledně jmenovaný se prosadil ve čtvrté minutě i do vlastní sítě, když vlastní brankou poslal Spartu do vedení. Svůj prohřešek odčinil v 65. minutě trefou za záda správného gólmana.
27.kolo, pátek 6.5.2011, PRAHA
AC Sparta Praha AC Sparta Praha
3:2
(2:0)
AC Sparta Praha: Zítka - Kušnír, Brabec, Řepka, Pamić - Kerić (65. Sionko), Kladrubský (73. Abena), Matějovský, Vacek, Kadlec (90. Podaný) - Kweuke.
FC Slovan Liberec: Bičík - Gebre Selassie, Holeňák, Dejmek, Fleišman - Dočkal, Vácha, Gecov, Breznaník (89. Vlasko)- Štajner, Hadaščok (77. Sivrić).
Branky: 4. Dejmek (vlastní), 38. Kweuke, 58. Kerić - 51. Hadaščok, 65. Dejmek. ŽK: 66. Dočkal, 73. Štajner, 82. Gebre Selassie (všichni LIB). Rozhodčí: není k dispozici.