FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Sparta - FCSL 3:1
Menu Další Zavřít Zavřít
06.11.2022

Ženy v šlágru kola nevyzrály na pražskou Spartu a i přes dobrý výkon prohrály 1:3

Adam Žatečka
Praha/Liberec - V 10. kole první ligy žen, jely naše holky bojovat o další body do Prahy na Spartu. Už v 9. minutě prohrávaly 0:1, ale za šest minut se holkám podařilo po pěkné akci vyrovnat. O gól se postarala křižnou střelou Aneta Buryánová. Stav 1:1 platil až do 62. minuty, kdy se ujala vedení opět Sparta, která poté přidala ještě jednu branku. Utkání tak skončilo 1:3 z pohledu našeho týmu.
10.kolo, sobota 5.11.2022, 16:00, TCM Strahov
AC Sparta Praha AC Sparta Praha
3:1
(1:1)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
AC Sparta Praha: Chládeková - Dlasková (78. Tripp), Bertholdová, Stárová, Pochmanová - Cvrčková (90.+2. Dědinová), Paulenová, Martínková - Polcarová, Šubrtová (78. Ducháčková), Chang (90.+2. Jaleca)
FC Slovan Liberec: Pižlová - Košíková, Šušolová, Sováková, Huvarová (83. Mastníková) - T. Černá (83. Pribilová), Buryánová, Bužková, Pouvová (76. Dlouhá), Harvilová (50. Kantarská) - Dinh Thanhová (76. Antalová)

Branky: 9. Martínková, 62. Bertholdová, 71. Cvrčková - 15. Buryánová

Žluté karty: 33. Cvrčková - 88. Sováková

Rozhodčí: Mifková Hedvika - Šafránková Nikola, Hrušková Katka

Delegát: Navrátilová Pavla


Diváci: 60

Ohlasy trenérů

Petr Myslivec (FC Slovan Liberec): „Konečný výsledek asi odpovídá realitě, i když se cítíme trochu poškození, protože od 60. minuty jsme měli hrát proti deseti, kdy měla hráčka Sparty dostat druhou žlutou kartu za zdržování. Nicméně Sparta byla v tomto zápase kvalitnější. Paradoxně si myslím, že první poločas byl z naší strany fotbalovější, Sparta sice měla šance, ale dnes nás podržela skvěle chytající Ivana Pižlová. Na tu rychlou branku, kterou jsme dostali, jsme dokázali poměrně rychle odpovědět. Bylo to po pěkné akci, podobné jsme potom měli ještě dvě, ze kterých jsme mohli přidat branku. Po taktické i herní stránce jsme se tomu soupeři vyrovnali víc než v tom druhém poločase. Pak nám Sparta odskočila na 2:1, když jsme nedokázali pokrýt hráčku na zadní tyči. Po tom inkriminovaném momentu v 60. minutě jsme se už nedokázali dostat do tempa a Sparta přidala gól hráčkou, co měla být vyloučena, a to vítězství si pohlídali.“


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Databox Realmont
Mediální partneři
rtm plus Hitrádio Contact