FC Slovan Liberec | Prohra žen s posledními Pardubicemi

Prohra žen s posledními Pardubicemi

góly : 6. Dobrevová, 86. Šmeralová

Slovan : Pižlová -Košková(46.Pomijová), Jeřábková, Juráková, Hančová -Mukařovská(73.Černá), Matějková(61.Jedličková), Kutifelová, Fritzová(46.Jungová) - Brázdová, Jarchovská

Trenér Jiří Dvořák :

V posledních Pardubicích se nám utkání vůbec nevyvedlo. Hned z prvního rohu domácích, což byla jejich jedinná akce v 1.poločase, v 5.minutě jsme inkasovali branku na 1:0 a domácí,bojující o záchranu se po té soustředily na velmi důraznou a těsnou obranu.Nedařilo se nám vytvořit si šance a veškerá kombinace skončila na nepřesnosti, nebo v souboji s velkým nasazením bránícími domácími hráčkami. Poprvé jsme se dostali k zakončení až ve 35.minutě,kdy Brázdová protáhla střelou ze 20metrů domácí brankářku.Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení ze 4-4-2 na 3-4-3 a chtěli jsme se více snažit útočit.Zjednodušit hru a posílat centry ze stran do pokutového území.Bohužel se nám opravdu nedařilo dostávat do šancí ,neporadili jsme si se zhuštěnou obranou a před koncem zápasu jsme dostali 2.gól do otevřené obrany.