SK DFO Pardubice v. FC SLOVAN Liberec 1:3 (1:1)

góly : 1.Čechová - 37.Jarchovská, 54.Matějková, 90.Mikysková

ŽK : Nováková - Mukařovská

Slovan : Nedvědová-Mukařovska, Pižlová, Jeřábková, Jungová-Friedrichová, Matějková, Mikysková, Fritzová-Jarchovská(62.Kutifelová), Brázdova(90.Černá)

Pardubice : Macounová-Kunáková, Kupková, Dobrevová, Dostálová-Nováková, Šrůtková, Strachotová(65.Merklová), Čechová(48.Krejcarová)-Danihelková, Šmídová(79.Sehnoutková)

hodocení Jiřího Dvořáka : Rychlý gól již ve 2.minutě nás vyvedl z rovnováhy a prvních 15.minut jsme se nedokázali dostat do tempa. Potom jsme zklidnili rozehrávku, začali více běhat a dostávali jsme se i do šancí. Po hlavičce Jarchovské a neúspěšných střeleckých pokusech Friedrichové s Brázdovou přišla ve 37.minutě vyrovnávací branka,kdy Jungová vyvezla míč, poslala centr za obranu a důrazná Jarchovská se v prosadila gólovou střelou. V 54.minutě jsme šli do vedení gólovým rohem Matějkové. Domácí přidali na pohybu a důrazu,naštěstí z toho byly jen asi 3 standardní situace,které jsme ubránili.V 90.minutě přišel roh domácích, Pižlová vyhrála souboj, nahrála Friedrichové, která kolmicí vybídla Mikyskovou k sólu s obejitím brankařky hostí a rozhodujícímu gólu na 1:3.