FC Slovan Liberec | Sedm gólů Jarchovské Krupce.
21.04.2014

Sedm gólů Jarchovské Krupce.

redakce

FK Krupka v. FC Slovan Liberec 1:14 (1:7)

góly: 15, 24., 36., 41., 59., 68. a 82. Jarchovská, 27.a 52. Friedrichová, 4. Matějková, 54. Jedličková, 58. Brázdová, 72. Veidlová, 44. vlastní

ŽK : 2. Pižlová

FC SLOVAN Liberec : Nedvědová - Pižlová(46.Mulerová) , Kovářová, Pomijová, Jeřábková(60.Kutifelová) – Friedrichová, Matějková, Mikysková, Brázdová(46.Jedličková) – Jarchovská, Jedličková(68.Veidlová)

Od začátku zcela ovládly zápas liberecké hráčky . Už ve 4. minutě se k míči ve vápně dostala Matějková a pod břevno trefila na 0:1. Pak přišlo několik dalších šancí, největší měla Pomijová, ale prázdnou branku přestřelila. V 9. minutě utekla Jarchovská, vyběhnuvší domácí brankářka ji srazila, dostala žlutou kartu a Pomijová se postavila k penaltě. Tu však kopla trestuhodně laxně a pro brankařku to nebyl žádný problém chytit. V 15. minutě utekla po straně Jedličková a krásně našla před brankou Jarchovskou 0:2. Potom Friedrichová vyslala do gólovky Jarchovskou 0:3 a potom sama utekla a prostřelila brankářku na 0:4. Pak hráčky Slovanu přestaly hrát když předpokládaly přerušení hry při zranění domácí hráčky, to nepřišlo a tak domácí vstřelily jediný gól utkání 1:4. Pak přišly dva góly Jarchovské po nahrávkách Friedrichové 1:5 a pak Matějkové 1:6. V závěru poločasu prošla až do vápna Friedrichová, na její nahrávku došáhle domácí hráčka a trefila vlastní branku 1:7.

První gól druhého poločasu dala po individuální akci Friedrichová 1:8. Hned v dalším útoku po nahrávce Matějkové skórovala Jedličková 1:9. Další tutovky spálily Mullerová, Jedličková a Jarchovská, ta pak střelou do vinglu dala na 1:10. K jedenáctému a dvanáctému gólu vybídla Jedličková svou nahrávkou Brázdovou 1:11 a pak i Jarchovskou 1:12. Předposlední gól vsítila Veidlová, když po samostatném úniku nejdříve trefila tyč a pak dorazila na 1:13. Skoré uzavřela Po několika nahrávkách s Kutifelovou Jarchovská 1:14.

Za pěkného počasí a na kvalitním hřišti se hráčkám Slovanu tentokrát dařilo proměňovat více tutovek než obvykle, hrály s chutí a mohly tak přidat i řadu pohledných akcí pro diváky.