FC SLOVAN LIBEREC v FC Viktoria Plzeň 3:2 (2:0)

góly : 4.Matějková, 39.Frietzová, 58. Jarchovská - 53.Myslíková, 86.Beštová

ŽK : 13.Mukařovská, 67. Jarchovská - 0

SLOVAN : Salacká - Jungová,Pižlová, Jeřábková,Mukařovská (80.Košková)- Frietzová,Matějková,Mikysková,Brázdová(85.Jedličková), Kutifelová(59.Černá)-Jarchovská(87.Hančová)

PLZEŇ : Krýslová - Pacandová,Ondrášková,Králová,Bohmannová - Myslíková(83.Nesvedová),Nehodová,Markelová,Beštová - Beštová B.,Ivaničová

Liberec nastoupil do zápasu bez zraněné Nedvědové a Friedrichové a také bez Kubešové, které se záhadně ztratila registračka... Výkon obou týmů sice ovlivňoval těžký podmáčený terén, i tak byl k vidění boj plný hezkých fotbalových momentů a šancí.

trenér Slovanu Jiří Dvořák : Do utkání jsme vstoupili velikým tlakem, soupeře jsme přišpendlili na vlastní polovině a zaslouženě jsme se ujali vedení po rohovém kopu Matějkové. I nadále jsme měli více ze hry, nedařila se nám však finální přihrávka,ani individuální průniky dotáhnout do konce. Náš tlak si vynutil fauly soupeře a po jednom z nich jsme kopali přímý kop, brankařka míč pouze vyrazila a Fritzová střelou zvýšila na 2:0. To nás trochu uspokojilo a začali jsme přenechávat iniciativu soupeři. Ten ve 2.poločase snížil na 1:2 po průniku z levé strany, což je povzbudilo a začal získávat herní i územní převahu. Při jednom z jejich útoků se podařilo Mukařovské odebrat balón,dlouhým pasem vybídla Jarchovskou ke skórování hlavou na 3:1. Ani to nás neuklidnilo, nadále jsme byli nepřesní v kombinaci, lehce ztráceli míče a nabízeli soupeři spoustu šancí. Nutno podotknout,že nás hodně podržela,svým výkonem, Salacká v brance,ač to pro ní byla premiéra v soutěži dospělých a hned 1.lize žen.Plzeň byla nadále herně lepší, v 86.minutě snížila na 2:3, poté ještě 2x zahrozila ze standardních situací, vedení se nám podařilo důraznou obranou a bojovností udržet.