FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Teplice 5:1

FC Slovan Liberec: Král - Baláž (60´ Kazda), Dvořák (40´ Rumler), Novák, Šulc - Vrabec (70´ Zgurov), Zezulka (55´ Lehoczki), Prokš, Krejčíř - Petr, Adam
Branky: Krejčíř (2x), Adam, Vrabec (z penalty), Petr,

Rozhodčí: Řeháček - Linhart, Čuřík
Diváci: 35

V utkání rozhodl náš dobrý výkon v prvním poločase.

1.poločas: Vstup do zápasu nám vyšel podle představ. Ve druhé minutě Vrabec odcentroval z prava na zadní tyči a Krejčíř proměnil (1:0). Pár minut poté se opakovala podobná akce, kdy Vrabec centroval na Krejčíře a ten zvýšil (2:0). Třetí gól přidal Adam po centru Vrabce. Po naší chybě hosté snížili (3:1). Následně se do šance dostal Adam, obránce ho stáhnul a z penalty zakončil Vrabec (4:1). Do poločasu přidal pátou branku Petr po centru Šulce.

2.poločas: Po změně stran nebyl fotbal z naší strany dobrý, soupeř se dostal do třech šancí, při kterých nás ale podržel Král. My už jsme nebyli tak aktivní, ztráceli jsme míče a hráli jsme komplikovaně.