FC Slovan Liberec | U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Pardubice 4:3 (1:3)
27.07.2020

U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Pardubice 4:3 (1:3)

Helena Bláhová
Sobota 25.7.2020 Stadion MS - hlavní

Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase jsme Pardubice porazili o gól.

Branky: Flesner, Čechovič, Schober, Vyčítal

Sestava: Novák (46´ Hampl) - Zounek, Chládek, Ješeta (46´ Holub), Striženec - Lupoměský (46´ Šolc), Stibor, Jindřich (65´ Vyčítal), Křeš (60´ Müller) - Čechovič, Flesner (65´ Schober)

Dobrý vstup do utkání, tři vyložené šance. Díky úvodní aktivitě jsme se ujali vedení 1:0. Poté následovala katastrofální druhá polovina prvního poločasu do obranné fáze. Chyby stoperské dvojice při rozehrávce, nedůraz, nedostupování hráčů, bránění na volno. Špatná organizace hry a pomalý střed.

Ve druhé půli jsme výkon zlepšili, lepší obranná fáze, zlepšena hra nahoře + presink. Utkání na moral ve velkém vedru. Otočili jsme výsledek z 1:3 na konečných 4:3.

Trenér Benek: "Cením si druhého poločasu. Otočili jsme výsledek a měli další možnosti na vstřelení dalších branek. Ukázal se dobrý charakter mužstva."