FC Slovan Liberec | Áčko jede na Žižkov, béčko hostí Pardubice
Menu Další Zavřít Zavřít
27.10.2011

Áčko jede na Žižkov, béčko hostí Pardubice

Lukáš Váňa
Oba seniorské týmy Slovanu nastoupí ke svým zápasům ve stejný čas. V neděli v 10:15 začne zápas na Žižkově, kde se představí svěřenci trenéra Šilhavého. Vodičkům tým přivítá ve stjený čas Pardubice. Hrát se bude na Městském stadionu v Liberci.
Na Žižkově bude chtít Slovan navázat na letošní dobré výkony na hřištích soupeřů. "Viktorka bojuje o záchranu, a hlavně doma je nepříjemná a nebezpečná. Nakonec zatím všechny body udělala doma. Její síla je hlavně při standardních situacích, na to se musíme dobře připravit. Budeme chtít hrát náš kombinační fotbal, chceme být aktivní a efektivní v koncovce. To se nám teď v poháru zrovna nedařilo," řekl o nejbližším ligovém zápase trenér Jaroslav Šilhavý. K dispozici bude mít téměř kompletní kádr. "Hráči se jako zázrakem všichni vyzdravili. Už trénuje i Jirka Štajner a vypadá to, že bude k dispozici. Chybí nám Zieris a Daniel, kteří si přinesli nějaké problémy z utkání béčka," upřesňuje Šilhavý.

Jaroslav Vodička ví, že jeho tým čeká nadmíru těžký soupeř. "Je to aspirant na postup. Určitě velmi silné a hlavně zkušené mužstvo. Pardubice hrají kombinační fotbal, mají zažitý systém, který jim dobře funguje. Věřím, že to bude dobrý zápas a naši mladíci se v něm neztratí. Když se dokážeme vyvarovat chyb tak můžeme uspět. Bude to ale náročné," řekl o utkání proti Pardubicím trenér Jaroslav Vodička.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Gasservis Banua
Mediální partneři
Beat radio Náš region