FC Slovan Liberec | Brankářský den pro mladé gólmany a gólmanky se vydařil
Menu Další Zavřít Zavřít
31.10.2023

Brankářský den pro mladé gólmany a gólmanky se vydařil

Akademie
Liberec - Minulý pátek se na stadionu U Nisy sešly téměř tři desítky nadějných brankářů i brankářek a absolvovaly zde pestrý celodenní program. Jak celou akci hodnotili organizátor projektu Lumír Kübel a ředitel Akademie mládeže Milan Šimoníček, si můžete přečíst v tomto článku. Brankářská akademie pro mladé gólmany z regionu bude i nadále pokračovat samostatnými tréninky v následujících termínech.
Brankářská akademie

Lumír Kübel:

V pátek 27. října 2023 proběhnul „premiérový“ Brankářský den naší Brankářské akademie FC Slovan Liberec, kde v rámci jednodenního kempu nabídli trenéři akademie ve spolupráci s trenérem brankářů A týmu Markem Čechem pro mladé brankářské naděje ročníků 2009-2014 tři tréninkové jednotky zaměřené na základní brankařské dovednosti, míčovou techniku, kondiční a gymnastickou připravenost.

Akce se celkem zúčastnilo 23 kluků a 4 holky, ačkoliv zájem byl ještě vyšší a později přihlášené zájemce jsme bohužel museli z kapacitních důvodů odmítnout. Program kempu byl primárně zaměřen na přípravu mladého brankáře, ale zároveň byl doplněn o další aktivity, jako např. videorozbor vlastního tréninku, prohlídka stadionu či autogramiáda a beseda s Markem Čechem a jeho svěřenci z ligového týmu Slovanu Olivierem Vliegenem a Lukášem Hasalíkem, i jejich ženskými protějšky z A týmu žen Ivanou Pižlovou a Alexandrou Vaníčkovou.

Brankářky a brankáři si celý den náramně užili a na závěr si z rukou ředitele Akademie mládeže FC Slovan Liberec Mgr. Milana Šimoníčka převzali Certifikát o absolvování a jako dárek i nové brankářské rukavice.

Poděkování si zaslouží tým trenérů ve složení Marek Čech, Lumír Kübel, Miroslav Samoel, Jindřich Schöler, Jindřich Musil, Ivana Pižlová a Alexandra Vaníčková.

Milan Šimoníček:

Jsem moc rád, jak celý projekt Brankářské akademie roste. Brankářský den to jen potvrdil a myslím, že trenéři odvedli pořádný kus dobré práce a děti odcházely spokojené.

Partnerem projektu Brankářské akademie FC Slovan Liberec se stala ČSOB, která fanouškům nabízí klubovou platební kartu s mnoha výhodami. Více se dočtete v sekci www.fcslovanliberec.cz/karta.

Fotogalerie


  Zobrazit kompletní fotogalerii

Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Inago Ricoh
Mediální partneři
rtm plus Český rozhlas Liberec