FC Slovan Liberec | David Hovorka a Jan Sýkora přestupují do Slovanu
Menu Další Zavřít Zavřít
15.07.2015

David Hovorka a Jan Sýkora přestupují do Slovanu

Lukáš Váňa
Do Slovanu přicházejí David Hovorka a Jan Sýkora. Oba talentovaní mladíci k nám přestupují z pražské Sparty. Dnes odpoledne shodně podepsali tříleté smlouvy.

David Hovorka se narodil 7. srpna 1993. Byť nenarostl do závratné výšky, platí ve své generaci za velmi talentovaného stopera. Ve Slovanu bude nastupovat s číslem 11. Jan Sýkora je ještě mladší, narodil se 29. prosince 1993. Jeho místo je na kraji zálohy. Ligové zkušenosti získával v minulé sezóně v Brně. Jeho premiérová prvoligová branka padla do naší sítě ... Sýkora má zkušenosti z mládežnických reprezentací U17 až U21.

"Jsem velmi rád, že se povedlo oba přestupy dotáhnout do konce. Oba kluci jsou pro Slovan velikým příslibem do budoucnosti. Hovorka se skvěle a rychle aklimatizoval v kabině. Navíc jsme byli spokojeni s jeho výkony v přípravných zápasech. Sýkora s námi není tak dlouho, ale předvedl své kvality a třeba v Malmö patřil k nejlepším na hřišti. Oba mají takové kvality, že nám mohou pomoci okamžitě a nejsou "jen" příslibem pro budoucnost," řekl trenér Jindřich Trpišovský.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Auto Koutek Basta
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Český rozhlas Liberec