FC Slovan Liberec | Jiří Fleišman nastoupil i se zdrátovanými zuby, svůj gól věnoval dceři
Menu Další Zavřít Zavřít
21.04.2012

Jiří Fleišman nastoupil i se zdrátovanými zuby, svůj gól věnoval dceři

Lukáš Šonský
L I B E R E C – Slovan páteční úkol splnil na jedničku, do tabulky si připsal další tři body a upevnil si místo na první příčce. Po jednozápasové pauze pobíhal po hřišti také Jiří Fleišman, jenž však stále plně nedoléčil své zranění po střetu se sparťanem Kweukem. Nastoupil se zdrátovanými zuby.
Prvotní prognózy přitom vyřadily sedmadvacetiletého obránce ze hry na několik týdnů, Fleišman však nazul zápasové kopačky mnohem dříve. "Měl jsem nateklé dásně, pořezaný ret od drátů. Pak jsem si koupil chránič, to trošku pomohlo," líčil po zápase se Žižkovem.

"Trenér mi řekl, že chce, abych šel hrát. Já jsem souhlasil, chci klukům pomoci bojovat o titul. Definitivně se to rozhodlo ve čtvrtek. Doktoři mě akorát upozorňovali, ať si dávám větší pozor," přiblížil svůj návrat.

A nakonec rozhodně nelitoval, Slovan díky povedenému závěru sestřelil Žižkov 4:0. Fleišman oslavil svůj comeback vstřelenou branku, v devětaosmdesáté minutě uzavřel gólový účet večera. "To byla taková moje nadstavba," usmíval se. "Branku jsem věnoval svoji dveři. Dal jsem první gól od toby, co se narodila," prozradil.

Liberečtí outsidera přehrávali, ale čekání na úvodní zásah se protahovalo. "Věřili jsme, že je naší hrou utaháme. Běhali často bez balonu, to je vždycky těžké," přiblížil dění na hrací ploše.

Slovan si po pátečním vítězství vybudoval na čele čtyřbodový náskok, jak odpoví Sparta v Mladé Boleslavi? "Snad zaváhá, určitě to budeme sledovat. Máme čtyři body k dobru, už to máme ve svých rukách," uzavřel.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Eurovia Masea
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Náš region