FC Slovan Liberec | Juniorku čeká další přípravný duel, v sobotu nastoupí proti Chrastavě
03.02.2017

Juniorku čeká další přípravný duel, v sobotu nastoupí proti Chrastavě

Dominik Jakubec
Liberec - V sobotu pokračuje příprava naší juniorky. Svěřenci trenéra Čapka mají za sebou několik velmi zajímavých duelů a nyní změří síly s týmem Chrastavy. Jak si povedou? Zápas se hraje od 10:15 na umělém trávníku U Nisy.
Za sebou má zatím naše juniorka čtyři přípravné duely. Většina z nich přitom byla proti dospělým výběrům. Na úvod se utkali s německým Neugersdorfem, od nějž například minulý rok schytali porážku 0:5. Tentokrát si však vedli mnohem lépe.

Hned ve čtvrté minutě se trefil Doležal a zařídil Slovanu nejen vedení, ale nakonec také celkovou výhru 1:0. Juniorka zvítězila také v dalším utkání, když si poradila se stejně starým výběr Jablonce. Rivaly nakonec porazili opět o jednu branku, tentokrát 2:1.

Další dva zápasy sehrál tým trenéra Pavla Čapka namísto libereckého "áčka". V sobotu 21. ledna nastoupil proti slovenskému Trenčínu, proti němuž ještě po poločase vedl, nakonec však prohrál 2:5. A zatím posledním duelem našich juniorů byl zápas o umístění v rámci Tipsport ligy, kdy těsně podlehli druholigovému Táborsku.

V sobotu pro změnu vyzvou tým z divize, konkrétně nedalekou Chrastavu. V té nastupují mnohá jména, která si Slovanem prošla, ať už jde o čerstvého člena Dvorany slávy FC Slovan Liberec Jiřího Štajnera nebo například o mladíky Filipa Henzla či Martina Zoula, kteří si prošli mládeží Slovanu.

Jak v této zajímavé konfrontaci juniorka obstojí? Utkání se hraje v sobotu od 10:15 na umělém trávníku stadionu U Nisy.