FC Slovan Liberec | Kalendáře na rok 2024: pocta legendám i gólové emoce
Menu Další Zavřít Zavřít
04.11.2023

Kalendáře na rok 2024: pocta legendám i gólové emoce

marketing
Jako tradičně se i letos dočkáte nových klubových kalendářů, a to ve stolní i nástěnné verzi. Ve stolních kalendářích se můžete těšit na fotografie gólových oslav z letošního roku, v nástěnných kromě všech deseti členů Dvorany slávy najdete i týmové fotografie všech našich mužských, ženských, chlapeckých i dívčích týmů.

Ve stolních kalendářích budou fotografie gólových oslav našich hráčů i hráček nafocené během letošního roku. Znaky klubů jsme opět označili víkendy jarních ligových duelů, abyste měli přehled, kdy nás čeká jaký soupeř.

V nástěnných kalendářích je k vidění deset členů Dvorany slávy FC Slovan Liberec. Kromě nich tam najdete i letošní týmové fotografie všech našich družstev, včetně mládežnických i ženských, a to v už tradiční variantě se samostatně otočným kalendáriem, což vám umožní ponechat si fotku oblíbeného hráče nebo vybraného týmu klidně po celý rok. Anebo měnit stránku s fotkami, kdykoliv se vám zamane. Názvy měsíců jsou opět i v angličtině, němčině a polštině.

Kalendáře si už teď můžete objednat přes náš e-shop, od domácího utkání proti Českým Budějovicím je zakoupíte i v našem kamenném Fanshopu na stadionu U Nisy. Otvírací dobu najdete zde.

Permanentkáři dostanou vybraný kalendář zdarma. Výdej kalendářů bude probíhat od domácího zápasu proti Českým Budějovicím (od 13h, pouze na hlavní pokladně, nikoliv ve fanshopu!), dále pak i při zbývajících podzimních utkáních proti Mladé Boleslavi a Zlínu. Při výdeji předložte svou placenou permanentku.

Kalendáře by nemohly vzniknout bez dobře odvedené práce našeho oficiálního fotografa Jaroslava Appeltauera, grafiků ze společnosti Inago Digital a tiskařů z firmy Geoprint, s.r.o. Jim všem děkujeme za spolupráci!


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Kristýna Procentrum
Mediální partneři
rtm plus Rengl