FC Slovan Liberec | Listopadové termíny tréninků brankářské akademie
Menu Další Zavřít Zavřít
31.10.2023

Listopadové termíny tréninků brankářské akademie

Akademie
I v této sezoně pokračuje úspěšná Brankářská akademie FC Slovan Liberec pro nadějné brankáře z regionu. Další tréninky se plánují v následujících termínech: 13. 11. 2023 v 17:30 pro ročníky 2012-2014 a 20. 11. 2023 v 17:30 pro ročníky 2009-2011. Tréninky se konají na stadionu U Nisy, sraz je tradičně 15 minut před startem u recepce hlavního stadionu. Máte zájem o účast v jednom z tréninků? Je potřeba se registrovat na tomto odkaze - REGISTRACE.

Patronem brankářské Akademie a aktivním účastníkem tréninků je Marek Čech, bývalý ligový a reprezentační brankář a momentálně trenér brankářů A týmu. Hlavními trenéry brankářské Akademie FCSL jsou Lumír Kübel (šéftrenér brankářů mládeže) a Miroslav Samoel (trenér brankářů PROFI úseku Akademie). A třeba opět dorazí i některý z gólmanů nebo gólmanek prvoligových A týmů!

Partnerem projektu Brankářské akademie FC Slovan Liberec se stala ČSOB, která fanouškům nabízí klubovou platební kartu s mnoha výhodami. Více se dočtete v sekci www.fcslovanliberec.cz/karta.

Kromě klasických tréninků zorganizovala naše Akademie na konci října i celodenní kemp. Fotografie z tohoto Brankářského dne si můžete prohlédnout v připojené fotogalerii. Pro ty, kdo se nestihli včas zaregistrovat a nezbylo na ně místo, můžeme nabídnout alespoň účast na trénincích ve výše uvedených termínech.

Fotogalerie


  Zobrazit kompletní fotogalerii

Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Naše pekárna Ricoh
Mediální partneři
rtm plus Hitrádio Contact