FC Slovan Liberec | Mistři mají dovolenou, trénovat začnou 14. června
Menu Další Zavřít Zavřít
21.05.2012

Mistři mají dovolenou, trénovat začnou 14. června

Lukáš Váňa
Mistři Gambrinus ligy 2011/2012 zahájili zaslouženou dovolenou. Tedy až na výjimky. Theo Gebre Selassie, Renáto Kelić a Michal Breznaník plní reprezentační povinnosti a dovolenou teprve vyhlížejí.

V pátek se hráči našeho týmu sešli naposledy v úspěšné sezóně 2011/2012. Znovu se setkají až na prahu sezóny 2012/2013, která pro Slovan chystá veliké výzvy. Boj o Ligu mistrů a obhajobu domácího titulu. Obojí jsou to výzvy nesmírně náročné, před kterými bude důležitý odpočinek.

Dovolená začala celému týmu krom trojice reprezentantů. Jako první se mezi "dovolenkáře" zapojí Michal Breznaník. Slovenská reprezentace prověří připravenost dvou účastníků EURA 2012. Trenéři Stanislav Griga a Michal Hipp nominovali pro přípravné zápasy s Polskem a Nizozemím i našeho záložníka Michala Breznaníka. Jeho dovolená tak začne 31. května.

Chorvatská U21 by se zase neobešla bez služeb stopera Renáta Keliće. Oporu našich zadních řad čeká kvalifikační duel se Švýcarskem. Dovolená mu začne 3. června.

Posledním reprezentantem Slovanu je Theo Gebre Selassie. Ten se s reprezentačním výběrem České republiky podívá na EURO. Jeho dovolená může začít 17. června, což by ale znamenalo, že Bílkův výběr pohořel v základní skupině. Finále EURO se hraje 1. července.

Trenér českého výběru může ještě teoreticky povolat někoho z dvojice Vácha, Fleišman. Služeb Štajnera se ješitný Bílek vzdal prohlášením v médiích.

Letní příprava Slovanu začne 14. června v Liberci. Úřadující mistr Gambrinus ligy se na trávníku poprvé představí už v sobotu 16. června od 11 hodin na hřišti v Bílém Kostele.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
AAA Auto Libea
Mediální partneři
Liberecká drbna rtm plus