FC Slovan Liberec | Patnácté kolo SYNOT ligy ve znamení projektu Můj první gól
Menu Další Zavřít Zavřít
21.11.2014

Patnácté kolo SYNOT ligy ve znamení projektu Můj první gól

marketing
Podpořit začínající fotbalisty a fotbalistky na startu jejich kariéry a přivést k fotbalu co nejvíce malých dětí. Nejen to, si klade za cíl kampaň FAČR, Můj první gól. A právě tomuto projektu se bude věnovat patnácté kolo SYNOT ligy, počínaje kterým se k němu připojuje Slovan i všech patnáct ostatních klubů nejvyšší domácí soutěže. To symbolicky stvrdíme při předzápasových nástupech, kdy naše fotbalisty doprovodí malé děti v tričkách s logem kampaně.

Významnou součástí projektu Můj první gól je akce Měsíc náborů, kterou FAČR v září 2014 navázala na předchozí realizaci projektu z května tohoto roku. V rámci akcí pořádaných samotnými kluby, včetně toho našeho, si malé děti mohly otestovat své fotbalové a sportovní dovednosti. Celkem se jich na celém území České republiky zúčastnilo více než 11 tisíc, přičemž FAČR v období od září do října 2014 registrovala přírůstek 9 100 nových členů ve věku od 5 do 19 let. Drtivou většinu z nich přitom tvořili děti ve věku 5 až 11 let.

FAČR se navíc rozhodl podpořit první fotbalové krůčky nových nadějí Fotbalovým balíčkem, který obsahuje sportovní tašku, tréninkový dres, míč a láhev na pití. V tomto roce se tato akce týká ročníků narození 2007 a rodiče těchto dětí si o něj mohou zažádat prostřednictvím webového formuláře na stránkách www.mujprvnigol.cz. Pokud tak učiní do konce měsíce listopadu, obdrží jej ještě před Vánocemi.

Patronem celého projektu se stal kapitán reprezentace Tomáš Rosický a projekt podpořily také známé osobnosti, včetně Honzy Nezmara, které v krátkých medailoncích na webu www.mujprvnigol.cz vzpomněly nejen na své fotbalové začátky.

Jak Honza vzpomíná na svůj stý ligový gól a nejen na něj?


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Penzion Eva Speditrans
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Liberecká drbna