FC Slovan Liberec | Porážka nás mrzí, ale musíme se z ní rychle otřepat, nabádá Jan Nezmar
Menu Další Zavřít Zavřít
08.04.2012

Porážka nás mrzí, ale musíme se z ní rychle otřepat, nabádá Jan Nezmar

Lukáš Šonský
L I B E R E C - Fotbalisté Slovanu v klíčovém souboji o první příčku zaváhali, Sparta pod Ještědem uspěla a liberecký celek znovu vystřídala na vrcholu tabulky. Severočeši však neskládají zbraně, což připomněl s nezvykle zarostlou tváří i Jan Nezmar. "Dokud máme šanci na titul, tak se neholíme. To platí pořád," uculil se.
"Porážka nás mrzí, chtěli jsme Spartu porazit. Nepovedlo se, ztratili jsme body. Ještě ale není konec, bojujeme dále," burcuje.

Jaký je podle Tebe hlavní důvod sobotní porážky?
Udělali jsme chyby, Sparta je potrestala. Na druhou stranu jsme ale narazili na výborně připraveného soupeře. Těžko jsme se prosazovali. Třetí gól beru na sebe, špatně jsem rozehrál. To nám asi vzalo šanci na remízu.

Nebyl začátek zápasu z vaší stranu trošku nervózní?
Bylo to hodně o tom, že Sparta hrála aktivně. Rychle k nám přistupovala, měli jsme v podstatě na všechno strašně málo času. Snažili jsme se tvořit hru, ale šlo to stěží.

Dostal ses do několika soubojů s Kweukem, jednou si ho zastavil nedovoleně a Sparta ze standardky skórovala.
Spíš na něj chodil Renáto Kelić, ale taky jsem ho párkrát uhlídal. Situace před druhým gólem? Myslím si, že jsem faul neudělal. On do mě jenom narazil, ale na druhou stranu už taky neměl kam uhnout.

Nemůže vás porážka v důležitém zápase dostat trošku psychicky dolů?
Budeme dělat všechno proto, aby se tak nestalo. Bohužel, prohra přišla v nejméně vhodný okamžik. Nedá se nic dělat, zápasů je ještě hodně. Po příštím kole může být vše jinak.

Co očekáváš od závěru soutěže? Do konce ligy zbývá šest zápasů.
Řekl bych, že se dotáhne i Plzeň, takže to bude asi ještě zajímavější. Pořád se připomíná, že nejlepší je tahat zezadu. Uvidíme, nechci předbíhat. My se v první řadě musíme soustředit sami na sebe.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Fintex Ermeg
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Hattrick