FC Slovan Liberec | Slovan trénoval v Nymburku. Stav trávníku v Liberci se zlepšuje
Menu Další Zavřít Zavřít
17.03.2016

Slovan trénoval v Nymburku. Stav trávníku v Liberci se zlepšuje

Lukáš Váňa
Trávníku na stadionu U Nisy prospívá aktuální počasí a jeho stav se zlepšuje. Naši hráči kvůli špatným terénům trénovali v Nymburku. Před Plzní se jim ale nevyhnuly zdravotní patálie.

Po utkání s Příbramí mají zdravotní problémy Jefremov a Vůch. Oba trénují s kondičním trenérem. O případném startu Jefremova se rozhodne v sobotu na předzápasovém tréninku. Egon Vůch má pohmožděnou ruku, po dohodě klubů ale stejně nemůže proti Plzni nastoupit.

V neděli do hry určitě nezasáhne Pulkrab, který v derby juniorek utrpěl lehčí otřes mozku a má pohmožděnou krční páteř. Otazník visí nad startem Hovorky, který měl v týdnu teploty a léčil se z nachlazení. I u něj bude rozhodujícím dnem sobota.

Trenér Jindřich Trpišovský naopak může počítat se Sackeym, který se vrátil do ligového kádru a od pondělí trénuje. V plné přípravě je i Obročník, který by dnes měl nastoupit za juniorku.

Pilně se pracuje nejen při trénincích ligového týmu, ale i na trávníku stadionu U Nisy. Tomu prospívá aktuální počasí. Dnes trávníkáři dokonce sekali a hřiště vypadá dobře.Pokud počasí ještě pár dní vydrží tak trávník bude určitě v lepší kondici než při utkání se Slováckem.

Zápas s Plzní hrajeme v neděli v 15:45.

Další možnost jak dostat bílou trenérskou kšiltovku a zapojit se do soutěže o zájezd do...

Zveřejnil(a) FC Slovan Liberec dne 17. březen 2016

Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Niosport Libea
Mediální partneři
rtm plus Náš region