FC Slovan Liberec | Ve Slovanu bude na jaře hostovat Václav Pilař, Radek Voltr zase v Karviné
Menu Další Zavřít Zavřít
22.02.2018

Ve Slovanu bude na jaře hostovat Václav Pilař, Radek Voltr zase v Karviné

Tomáš Čarnogurský
Václav Pilař přichází do Liberce na hostování do konce probíhající sezóny z kádru Viktorie Plzeň. K našemu týmu by se měl připojit po doléčení zraněného kotníku. Útočník Radek Voltr zase odchází na půlroční hostování do Karviné.

Šikovný devětadvacetiletý ofenzivní záložník má bohaté zkušenosti z ligových angažmá v Hradci Králové a Plzni. Působil i v německé Bundeslize, konkrétně v dresu Wolfsburgu a Freiburgu. Jeho kariéru však přibrzdilo vleklé zranění.

"Od Václava Pilaře si slibujeme, že nám zkvalitní ofenzivu a že nám pomůže k vytváření šancí a větší úspěšnosti při zakončování. Víme o jeho kvalitách, hlavně ve finální a předfinální fázi. Jsme za jeho příchod rádi. V kabině přivítáme charakterního fotbalistu, který nám pomůže. Má za sebou mezinárodní i reprezentační zkušenosti, které bude moct předávat mladším spoluhráčům, a tak by mohl plnit roli jednoho z lídrů," řekl k Pilařovu příchodu trenér Slovanu David Holoubek.

Útočník Radek Voltr bude na jaře hostovat v klubu MFK Karviná, kde už hostoval ze Slavie Praha během podzimu 2016, než přestoupil do Liberce. V dresu Slovanu zatím nastoupil k sedmadvaceti utkáním, v nichž vstřelil dvě branky. David Holoubek k tomu dodává: „Radek by u nás na jaře neměl velké herní vytížení, a tak jsme využili možnosti jeho hostování v Karviné, kde by měl nastupovat častěji. Očekáváme, že tam na jaře svými góly a asistencemi pomůže v boji o záchranu, v létě se pak vrátí Liberce a popere se o základní sestavu.“


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Geoprint Zámečnictví Prošek
Mediální partneři
Radio Blaník Liberec Beat radio
×
Odehráno v 19:00
SK Slavia Praha
FC Slovan Liberec