FC Slovan Liberec | Ve středu se konalo setkání se sponzory a partnery klubu
Menu Další Zavřít Zavřít
05.10.2017

Ve středu se konalo setkání se sponzory a partnery klubu

marketing
Ve středu 4. října proběhlo na stadionu U Nisy tradiční neformální setkání se sponzory a partnery klubu.

Přihlášení zástupci firem spolupracujících s naším klubem si mohli vyzkoušet, jaké to je vyběhnout na hlavní hrací plochu stadionu U Nisy, v rámci exhibičního utkání, jehož se aktivně zúčastnili i naši trenéři. Můžeme prozradit, že zápas vyhráli hráči v modrých dresech, jak to má být, a černý tým doplněný o naše kouče tak odcházel z pažitu poražený, ačkoliv v jeho brance doslova čaroval Václav Hladký, který se na poslední minuty vysunul do útoku a jeho místo zaujal trenér gólmanů Štěpán Kolář.

Program pak pokračoval v restauraci Slovanka, kde více než stovku dorazivších hostů uvítali prezident klubu Ing. Zbyněk Štiller a ředitel klubu Ing. Libor Kleibl. Potom bylo pro všechny připraveno překvapení v podobě detailní videoanalýzy z posledního ligového utkání s výkladem trenéra Trpišovského. Dorazil i kapitán týmu Vladimír Coufal, který zase prozradil, jak se na video obvykle těší fotbalisté. Zájemci si následně mohli prohlédnout i vnitřní prostory stadionu včetně kompletního zázemí uvnitř hlavní tribuny.

Věříme, že si všichni účastníci užili příjemný podvečer a že se s nimi při podobných příležitostech nebo při ligových zápasech našeho klubu uvidíme znovu.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Seco GROUP Břízky - Euroseal
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Beat radio