FC Slovan Liberec | Vstupenky na PAOK v prodeji na stadionu U Nisy od soboty do středy
Menu Další Zavřít Zavřít
23.09.2016

Vstupenky na PAOK v prodeji na stadionu U Nisy od soboty do středy

marketing
Přečtěte si důležité informace (nejen) k prodeji vstupenek na zápas našich fotbalistů proti řeckému týmu PAOK FC v rámci skupinové fáze UEFA Europa League.

Vzhledem k očekávanému velkému zájmu začne předprodej samostatných vstupenek na první domácí zápas ve skupině J už o víkendu! Pokladny stadionu U Nisy budou otevřeny v sobotu i v neděli mezi 10-16h. Od pondělí do středy pak můžete vstupenky kupovat mezi 8-17h.

S ohledem na rizikovost zápasu, pokyny PČR a pravidla UEFA prodej vstupenek v den utkání už probíhat nebude. Ze stejných důvodů bohužel nebude možný ani online prodej vstupenek. Prodej na pokladnách je omezen do výše pěti vstupenek na osobu. Děkujeme za pochopení!

Ceny vstupenek jsou 300 Kč na podélné tribuny a 200 Kč na Východní tribunu. Vstupenky na Západní tribunu se v Liberci prodávat nebudou, protože musela být vyhrazena pro fanoušky hostů, z jejichž strany je o zápas nadstandardní zájem.

Také tentokrát budou v prodeji i zlevněné vstupenky pro všechny, kdo na ně mají nárok i při ligových zápasech (např. senioři nad 65 let a studenti v kotli). Budou stát jen 150 Kč. Platí i rodinné vstupné v sektoru CH na Severní tribuně - to znamená, že v ceně vstupenky na Severní tribunu (300 Kč) tam můžete vzít svoje děti (do 150 cm) s sebou zdarma.

Důležité upozornění: Vzhledem k nutnosti důkladných bezpečnostních kontrol se u bran stadionu před zápasem mohou tvořit delší fronty. Chcete-li se na stadion dostat včas, přijďte prosím k branám nejpozději v 18:15, abyste neriskovali, že nestihnete začátek zápasu. A jak ukázal náš zápas v Baku, mohli byste přijít i o nějaký ten nezapomenutelný fotbalový moment. A to by byla určitě škoda!

Pro další aktuální zprávy o nadcházejícím zápase sledujte dál náš web a oficiální profily Slovanu na sociálních sítích.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Banua ČSOB
Mediální partneři
eFotbal Hattrick