FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Kladno 1:1
Menu Další Zavřít Zavřít
06.10.2007

I. Gambrinus liga, 9. kolo: FC Slovan Liberec vs. SK Kladno 1:1 (1:0)

Lukáš Váňa
Naši fotbalisté dnes večer opět nedokázali naplno bodovat. Boj o záchranu tak nepříjemně nabral více než reálných rozměrů. A diváci svou nespokojenost s nastalou situací dávali v závěru najevo.
9.kolo, sobota 6.10.2007
FC Slovan FC Slovan
1:1
(1:0)
KladnoKladno
FC Slovan: Z. Zlámal - P. Šinglár, P. Košťál, J. Polák, A. Petrouš - T. Frejlach (51. Lattmann), J. Bílek, I. Hodúr, P. Papoušek (84. J. Dohnálek) - J. Nezmar, F. Dort (74. R. Hochmeister).
Kladno: R. Pavlík - L. Killar, M. Farbák, P. Bartoš, O. Kúdela - O. Szabo, T. Cigánek (67. B. Dočkal), T. Čáp (85. J. Hoffmann), M. Gecov - J. Jeslínek, M. Zachariáš (74. L. Zoubele).
Branky: 25. Hodúr - 77. Kúdela. ŽK: Petrouš. Rozhodčí: Mikel - Kordula, Ondo, Drábek.
Diváci: 5390

Komentář

První půle se odehrávala v duchu nepříliš mnoha šancí, ale o to více střel, především ze střední vzdálenosti.

Hned ve třetí minutě po přesném Frejlachově centru těsně nad branku hostí z voleje zamířil Papoušek.

V sedmnácté minutě pak Hodúr krásně přiťukl balon Frejlachovi, ten z rohu vápna vystřelil těsně nad!

V 18. minutě přišla první výraznější šance utkání. Papouškův centr z rohu našel Nezmarovu hlavu, která jen těsně minula přední tyč hostí!

Ve 22. minutě pěknou přízemní křižnou střelou vylekal Papoušek Pavlíka, jenž balon vyškrábl. K dorážce se už číhající Nezmar bohužel nedostal.

V 25. minutě si mohli diváci zakřičet "gól"! Frejlach ocitnuvší se na pozici špílmachra uvolnil po levé straně sprintujícího Papouška do jehož centru aktivně hlavou vpadl Hodúr a nedal Pavlíkovi šanci! Nadělil si tak pěkný dárek ke svým zítřejším osmadvacátým narozeninám.

Poté se hra zpomalila a rozkouskovala, ve 41. minutě ještě po přihrávce Frejlacha zahrozil Nezmar. Jeho střela ze skluzu ale prolétla nad brankou hostí, a tak se šlo do kabin za nejužšího možného vedení domácího týmu.

V 59. minutě Šinglárův centr jen těsně minul v dobré pozici Dortovu hlavu a Nezmarovu kopačku.

V 62. minutě Cigánek z jednoho z rychlých protiútoků v dobré pozici přestřelil branku!

Hosté hráli velice aktivně, jejich první obrovská šance přišla v 69. minutě. Naše rozhozená obrana nechala na zadní tyči zcela osamoceného Jeslínka, jehož hlavička mířila již do téměř opuštěné branky, když se nečekaně mezi tyčemi ještě objevil Zlámal a balon vyrazil!

V 77. minutě se hosté dočkali zaslouženého vyrovnání. Naše obrana po sérii zmatků nechala z úhlu vystřelit zcela osamoceného Kúdelu, který krásně obstřelil Zlámala.

Slovan se pokusil ještě o protiúder, v 80. minutě po Hodúrově přihrávce se sám z úhlu řítil na Pavlíka Papoušek, gólman hostí ale jeho pokus vyrazil na roh. Po něm se do šance dostal ještě skluzující Hodúr, balon ale minul tyčku hostí.

A když v posledních minutách nenašel adresáta dobrý Šinglárův centr a Hochmeister v solidní pozici promáchl, body se musely dělit.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Speditrans Seco GROUP
Mediální partneři
Hattrick Beat radio