FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Pardubice 1:2
Menu Další Zavřít Zavřít
22.09.2019

Nečekaná ztráta s nováčkem soutěže.

Redakce

Třetí mistrovský zápas během 7 dní absolvovaly naše ženy. I tak do zápasu s nováčkem FK Pardubice nastupovaly v roli favorita. Pardubické se domácích ale vůbec nebály, aktivně napadaly, nevypouštěly souboje a hrozily nakopávanými pasy, a to na hru domácích alá " playte paní ředitelová" stačilo. Když pak přišly opět individuální chyby stačily dva obloučky, které zapadly do sítě a výsledek je jaký je.

5.kolo, sobota 21.9.2019, 11:00, Městský stadion LBC - tráva
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
1:2
(1:1)
FK PardubiceFK Pardubice
FC Slovan Liberec: Zuchová - Černá, Moťovská, Němečková, Folprechtová(63.Vančurová) - Kantarská, Šušolová, Kovaĺová(30.Čiperová), Hrtánková(85.Mastníková) - Kopčová, Hilbertová

góly : 7. Hilbertová - 11. Ninczová, 46. Fialová

ŽK : Černá - Matějková


Diváci: 60

Ohlasy trenérů

Trenér Slovanu j. Lexa : Bohužel ani nám zápas nevyšel výsledkově a taky herně. Soupeř byl důrazný a rychlý a my jsme mu to svojí pomalou prací s míčem a jednoduchým má ztrátami hrozně ulehčily. Když jsme šli do vedení tak místo aby jsme se zklidnili tak jsme začali vyrábět hrozné chyby a soupeř nás potrestal. Do druhého poločasu jsme to vše chtěli zlepšit ale soupeř hned nám z první pološance vstřelil branku a my jsme to potom z těch nejvyloženějších situací nedokázali potrestat. Máme Problémy se střílením goĺů i s těch nejvyloženějších situací bohužel to co se objevuje na tréninku je i v zápasech. Musíme se ještě více na tu herní činnost soustředit a hlavně v zápasech zlepšit. Další možnost máme již tuto sobotu proti Slovácku.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Ponyexpres Progres
Mediální partneři
Hattrick Radio Blaník Liberec