FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Śląsk B - Slovan B 2:1
Menu Další Zavřít Zavřít
29.01.2022

Béčko smolně prohrálo s Wroclaví B 1:2, rozhodly dvě penalty v závěru

Redakce
Liberec – Rezerva Slovanu podlehla v přípravném utkání polské Wroclavi B 1:2. Naše mužstvo se prosadilo jako první, soupeř ale rozhodl z dvou pokutových kopů ze závěru duelu. Gól zaznamenal po pěkné akci Maxmiliána Kytky Jan Málek.
Foto: Łukasz Bizoń.
Příp., sobota 29.1.2022, 10:30
Śląsk Wroclaw B Śląsk Wroclaw B
2:1
(0:0)
FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B
FC Slovan Liberec B: Pešl – Lupoměský, Holub, Horňáček, Daněk, Valenta, Polyák, Kytka, Ješeta, Málek, Králíček.
Střídali: Hudák, Zvěřina, Musil.

Branka: 53. Málek (Kytka).

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Myslivce (FC Slovan Liberec): „Výsledek absolutně neodpovídá předvedené hře. Myslím, že jsme byli během celého zápasu dobře organizovaní a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. O podobě skóre rozhodly až dva pokutové kopy v závěru, kdy jsme dohrávali utkání v oslabení. Zasáhnout musel do duelu dokonce i náhradní brankář. Odjížděli jsme k zápasu s velkou zdravotní kalamitou v kádru a soupeř na nás nasadil dvě jedenáctky.“

„Jako první jsme se prosadili my, v 53. minutě se po pěkné akci Kytky trefil Málek. I přes prohru, která se zrodila v závěru ze dvou penalt po ruce a faulu uvnitř šestnáctky, musím kluky za přístup a předvedenou hru pochválit. Dokázali jsme se vypořádat s hrou velmi kvalitního soupeře. Šlo o zatím nejkvalitnějšího protivníka přípravy. Jen škoda, že jsme neudrželi tak smolným způsobem vítězství až do konce."


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Inago KEEN
Mediální partneři
eFotbal Liberecká drbna