FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slovan B - Dukla B 1:3
25.02.2024

Béčko v generálce na jarní část ČFL podlehlo Dukle B 1:3

Liberec – Výběr trenéra Jakuba Haranta má za sebou generálku na jarní fázi ČFL. B-týmu pražské Dukly podlehl 1:3 hlavně kvůli nevydařené desetiminutovce zkraje prvního poločasu. Slovan zastavila také efektivita, jedinou branku našeho mužstva vstřelil Jan Málek. Premiérový ostrý duel roku 2024 čeká rezervu v sobotu 2. března (14:30) na půdě Velvar.
Doubí, sobota 24.2.2024, 14:30
FC Slovan Liberec B FC Slovan Liberec B
1:3
(0:3)
FK Dukla Praha BFK Dukla Praha B
FC Slovan Liberec B: Vliegen (46. Hasalík) – Michal (60. Kuľha), Lehoczki, Govaers – Winkler, Kop, Lexa (60. Lupoměský), Machotka (60. Wydrzinski) – Meskhi (60. Šolc), Málek (70. Hadaščok), Hudák (46. Papoušek)
Branka: Málek.

B-tým Slovanu uzavřel zápasovou část přípravy generálkou proti rezervě pražské Dukly. Soupeři z hlavního města pomohla velmi vydařená desetiminutovka zkraje utkání, během níž třikrát udeřil po chybách na straně našeho mužstva. Po přestávce sice skóroval Jan Málek, na zdramatizování duelu to však nestačilo.

Výsledky B-týmu Slovanu v přípravě

13. ledna: Mladá Boleslav B – Liberec B 2:1 (0:0)
Branka: Málek (Hadaščok).

20. ledna: Ústí nad Labem – Liberec B 5:0 (4:0)

27. ledna: Liberec B – Oberlausitz 0:1 (0:1)

31. ledna: Varnsdorf – Liberec B 6:1 (3:1)
Branka: Mekshi (Hadaščok).

3. února: Liberec B – Cottbus U19 1:0 (0:0)
Branka: Šolc (Mekshi).

10. února: Liberec B – Plzeň B 2:4 (1:4)
Branky: Kop, Govaers.

24. února: Liberec B – Dukla Praha B 1:3 (0:3)

Hodnocení všech přípravných zápasů si můžete přečíst tady

Jakub Harant (FC Slovan Liberec): „Bohužel jsme v rozmezí desáté až dvacáté minuty inkasovali tři branky po individuálních chybách. I když jsme se v zápase dostali do několika zajímavých šancí, proměnit jsme dokázali jen jednu jedinou. Příští týden nás čekají v prvním kole jarní části ČFL Velvary, máme určitě na čem pracovat.”