FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Brno 6:0
01.10.2022

Naše holky si s chutí zastřílely a protáhly vítěznou šňůru na tři zápasy

Adam Žatečka
Liberec - Hráčky Slovanu se v šestém kole 1. ligy žen opět představily doma, tentokrát ale na Městském stadionu. Po nepříliš dobrém vstupu do utkání se ve 33. minutě trefila Michaela Harvilová, a najednou jakoby se s brankami roztrhl pytel. Hattrickem se blýskla Kim Dinh Thanová, která stihla vstřelit tři góly za pouhých jedenáct minut. Naše fotbalistky tak vyhrály 6:0 a protáhly šňůru vítězství na tři zápasy.
6.kolo, sobota 1.10.2022, 13:00, Městský stadion
6:0
(3:0)
Lokomotiva Brno H.HeršpiceLokomotiva Brno H.Heršpice
FC Slovan Liberec: Pižlová — Huvarová, Černá, Buryánová, Sováková, Šušolová, Košíková (C), Kantarská, Bužková (75. Pribilová), Harvilová (58.Dinh Thanová), Křivská (85. Mastníková)
Lokomotiva Brno H.Heršpice: Jílková — Chlumová (66. Dosimont), Lipková (46. Kovalikova), Raušová (71. Pyclíková), Krištofová, Haklová (46. Maříková), Příkaská, Dianišková, Lišková, Ruslerová (C), Ježková
ŽK: 66. Lišková
Rozhodčí: Kovářová Veronika - Hrušková Katka, Petrželková Kateřina.
Delegát: Koubová Pavla.
Diváci: 85

Petr Myslivec (FC Slovan Liberec): „Po prvních třiceti minutách bych neřekl, že zápas skončí tak vysokým rozdílem v náš prospěch. Těch třicet minut jsme nehráli úplně ideálně, hodně jsme kazili jednoduché míče, špatně jsme se pohybovali, byli jsme všude pozdě, nedokázali jsme předvídat. Po první brance, kterou jsme dali z první šance, jsme se trochu zklidnili a do poločasu přidali další dvě branky. Díky tomu se z našeho výkonu v druhém poločase stal koncert, kdy jsme přidali ještě tři branky. Tím pádem utkání, ze kterého jsme měli trochu obavy vzhledem ke kvalitě soupeře, jsme zvládli. Byli jsme střelecky velice efektivní, což nám chybělo v minulém zápase s Ostravou. Jsme velice rádi za tři body a za to, že jsme naši vítěznou šňůru prodloužili na tři zápasy za sebou.“