FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Motorlet B 4:1

U18 - ČDD, 20.kolo: FC Slovan Liberec vs. SK Motorlet 4:1 (2:1)

20.kolo, středa 11.5.2022, 17:00, MS - af
4:1
(2:1)
SK Motorlet Praha BSK Motorlet Praha B
FC Slovan Liberec: Polcar - Musil V. (59´ Štěrba), Fidra, Netušil, Machotka - Kočka - Müller (63´ Bakeš), Papoušek F. (59´ Dubský), Matys (59´ Fanta), Gábor - Rafaj
Branky: 31´ Gábor, 36´ Papoušek F., 53´ Rafaj, 59´ Müller - 29´ Musil (z penalty), ŽK: 28´ Polcar, 35´ Papoušek F., Rozhodčí: Machýček - Šnýdl, Kořínek
Diváci: 50

Prvních dvacet minut jsme si vytvářeli dobré střelecké situace po centrech z obou stran. Po chybné rozehře od gólmana a špatném dohrání byla proti nám nařízena penalta. Po chybě gólmana na druhé straně jsme z rohu vyrovnali. Následovala rychlá rozehrávka od našeho brankáře, kvalitním převzetí a předložení finální přihrávky do prázdné branky. Otočení výsledku na 2:1 pro nás po čtyřech minutách.

Ve druhém poločase jsme přidali dvě rychlé branky. Do hry se dostali všichni hráči a bylo to vidět ve výstavbě do obranné fáze.

Trenér Volšík: "Nicméně děkuji za nasazení až do konce proti bojovnému týmu."