FC Slovan Liberec | Byla to neúspěšná sezóna s úspěšným koncem, hodnotil její průběh Josef Šural
Menu Další Zavřít Zavřít
30.05.2015

Byla to neúspěšná sezóna s úspěšným koncem, hodnotil její průběh Josef Šural

Jakub Martínek
Liberec - Povedená rozlučka. Náš tým se v posledním kole rozloučil s fanoušky tím nejlepším možným způsobem, když na stadionu U Nisy deklasoval České Budějovice 5:1. Do listiny střelců se dvakrát zapsal také nejlepší kanonýr Slovanu, Josef Šural, který v letošním ročníku zaznamenal dvanáct ligový tref a skončil na čtvrtém místě tabulky střelců.

Jak sis poslední utkání sezóny užil?
Určitě jsme si tenhle poslední zápas užili. Vyhráli jsme o čtyři branky a jsme zato rádi. Chtěli jsme se s fanouškama rozloučit co nejlépe, což si myslím, že se povedlo.

Jak utkání proti Českým Budějovicím hodnotíš?
První poločase nebyl z naší strany zrovna ideální. Skoro jsme si nepřihráli do vápna a spálili jsme některé zajímavé šance. Sice jsme měli převahu, ale dostali jsme hloupý gól. Naštěstí se nám to podařilo otočit, takže určitě spokojenost.

Josef Šural slaví branku proti Budějovicím

Tvoje druhá branka byla hodně snadná. Dal jsi někdy takhle snadný gól?
Mě už docházely síly, tak jsem zůstal v ofsajdu. Viděl jsem, že tam letí dlouhý balon na Bakyho (Marek Bakoš), tak jsem doufal, že by na to gólman nemusel dosáhnout. Byl to pro mě pohodlný gól, na kterém má ale z devadesáti procent zásluhu právě Baky. Byl to jeho gól.

Pro trenéra Vavrušku to bylo poslední utkání na lavičce Slovanu. Věděl jsi to?
Popravdě tuhle informaci jsem nevěděl. Něco jsem zaslechl, že je to možné, ale nebyly to potvrzené informace. Osobně jsem si myslel, že bude pokračovat. Je to pro mě nové.

Jak hodnotíš průběh sezóny?
S průběhem určitě spokojení nejsme, ale s tím posledním měsícem nebo čtrnácti dny, kdy se nám dařilo, to určitě spokojení budeme. Nebyla to úspěšná sezóna, jen úspěšně zakončená.

Co tě nyní po sezóně čeká?
Čeká mě dovolená s mojí paní. Hned v úterý odlétáme, takže budu odpočívat v zahraničí. Za tři týdny nám to znovu začne, takže se už moc těším, až si odpočinu.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
KEEN Hennlich
Mediální partneři
rtm plus Beat radio