FC Slovan Liberec | Europa League znovu na stadionu U Nisy - vyprodáme stadion?
Menu Další Zavřít Zavřít
30.08.2016

Europa League znovu na stadionu U Nisy - vyprodáme stadion?

marketing
Opakovaná účast v základní skupině UEFA Europa League je velkým sportovním úspěchem Slovanu a zároveň atraktivním lákadlem pro naše fanoušky, ale i pro všechny, kdo si chtějí užít kvalitní evropský fotbal. Neseďte u televize a sledujte nadcházející pohárové bitvy naživo na stadionu U Nisy. Naším cílem je třikrát vyprodaný stadion. Věříme, že i díky nastaveným cenám to je možné. A s podporou zaplněného stadionu nebude ani postup nemožný!

Ceny vstupenek na základní skupinu Europa League – jednotlivé zápasy:

Tribuna PAOK FC (29.9.) Fiorentina (20.10.) Karabach (24.11.)
Severní + Hlavní
300,-
500,-
200,-
Východ + Západ
200,-
300,-
150,-

Také tentokrát budou v prodeji i zlevněné vstupenky pro všechny, kdo na ně mají nárok i při ligových zápasech (např. senioři nad 65 let a studenti v kotli). Budou stát jen 150 Kč (PAOK), 200 Kč (Fiorentina) a 100 Kč (Karabach). Platí i rodinné vstupné v sektoru CH na Severní tribuně - to znamená, že v ceně vstupenky na Severní tribunu tam můžete vzít svoje děti (do 150 cm) s sebou zdarma.

Nejvýhodněji opět vyjde nákup balíčků vstupenek na všechny tři domácí zápasy. S jejich prodejem se začne v pondělí 12. září a bude probíhat až do pátku 23. září.

Ceny balíčků (PAOK + Fiorentina + Karabach):

Tribuna Balíček
Severní + Hlavní
900,-
Východ + Západ
600,-

Prodej jednotlivých vstupenek na úvodní zápas s PAOKem odstartuje v pondělí 26. září. Jednotlivé vstupenky na zbylé dva duely (Fiorentina a Karabach) se začnou prodávat až po prvním domácím zápasu proti PAOKu.

Permanentkáři:

Držitelé permanentních vstupenek budou mít svá místa rezervovaná po celou dobu prodeje balíčků (tzn. až do pátku 23. září). Při nákupu balíčku dostanou navíc i praktický dárek!


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Penzion Eva Inago
Mediální partneři
Beat radio Liberecká drbna