FC Slovan Liberec | Miloš Kariśik po prohře v Teplicích: Myslel jsem, že mám po koleni
Menu Další Zavřít Zavřít
07.03.2012

Miloš Kariśik po prohře v Teplicích: Myslel jsem, že mám po koleni

Lukáš Váňa
Až do utkání v Teplicích platilo, že utkání, do kterého zasáhl stoper Miloš Kariśik, Slovan neprohrál. Tato statistika je ale minulostí. Miloš v Teplicích gólu nezabránil, navíc se poranil, a jeho start v dalším kole je nejistý.
Jak to Miloši vypadá s tvým kolenem?
Miloš Kariśik: Naštěstí se nepotvrdila prognóza doktorů. Koleno je oteklé, bolí, ale je pouze naražené. Rentgen naštěstí nic zlomeného nenašel.

Chodíš na nějakou léčbu nebo rehabilitaci?
Miloš Kariśik: Zatím to stále dost bolí. Chodím ale do bazénu, kde s tím mohu hýbat a protahovat to.

Jak jsi viděl tu klíčovou situaci, kdy jsme v Teplicích inkasovali a ty ses zranil?
Miloš Kariśik: Byl to rychlý brejk Teplic, na které nás trenér upozorňoval. My jsme tam propadli, já udělal chybu a snažil jsem se to napravit. Chtěl jsem blokovat střelu, místo toho jsem ale trefil tyčku. Strašně to bolelo, myslel jsem, že mám po koleni. V první chvíli mě napadlo, že je to zlomené a že to bude hodně zlé.

Šla ta situace řešit jinak?
Miloš Kariśik: Mohl jsem faulovat, dostal bych červenou a šel bych ven. Tím bych ale oslabil mužstvo. Už předtím jsme měli nějaké šance a stále bylo dost času, abychom si další šance připravili. Soustředil jsem se tedy na to, abych nefauloval a zkusil jsem zabránit gólu. Škoda toho našeho neproměňování šancí. Už proti Hradci a Příbrami jsme jich dost zahodili. Teď nás to ale stálo důležité body. Škoda.

Kdy myslíš, že budeš trenérům k dispozici?
Miloš Kariśik: Já bych chtěl už v sobotu, ale nevím. Zatím to nevypadá dobře, doktoři ale říkají, že se to bude rychle zlepšovat.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Vavruška Hanke Fintex
Mediální partneři
Radio Blaník Liberec Hitrádio Contact