FC Slovan Liberec | Slovan zbrojí na Teplice. Vítězství ho posune do čela tabulky
Menu Další Zavřít Zavřít
01.03.2012

Slovan zbrojí na Teplice. Vítězství ho posune do čela tabulky

Lukáš Váňa
Není mnoho stadionů, kde by se Slovanu v posledních letech tolik nedařilo. I špatná bilance našeho týmu na Stínadlech bude hnacím motorem výběru Jaroslava Šilhavého. Slovan může začít víkend na čele ligové tabulky, musí ale v Teplicích vyhrát. A to bude těžké!
Hráči, kteří byli na reprezentačním srazu, přijeli do Liberce až nad ránem. "Přijeli jsme s Jirkou do Liberce až kolem šesté hodiny ráno. Unavenej trochu jsem, ale to je hlavně z nevyspání, zítra ráno budu v pohodě," řekl dnes po obědě Theo Gebre Selassie. I jeho parťák toho moc nenaspal. "No jó, to bude ale v pohodě. Večer se vyspíme a bude dobře. Hokejisti taky hrajou zápasy obden, takže není problém, abychom i my zvládli duel v Teplicích. Vždyť se hraje až večer," říká se svým tradičním flegmatickým přístupem Jirka Štajner.

Slovan bude chtít v pátek navázat na přípravné utkání, ve kterém dokázal Teplice porazit. V polovině ledna vyhráli Šilhavého svěřenci nad Radovou družinou 2:1.

Na utkání se chystají i fanoušci Slovanu. Dva autobusy už jsou téměř plné. Fanoušci chtějí vidět pokořená Stínadla. Od dob trenéra Grigy si na teplických Stínadlech vylámala zuby pěkná řádka trenérů. A fanoušci spolu s celým týmem věří, že v pátek dokáže Slovan černou sérii ukončit.

Trenér Jaroslav Šilhavý už po posledním domácím zápase upozorňoval, že jeho hráči musí zlepšit efektivitu v koncovce. Jak si hráči vzali jeho slova k srdci budeme vědět v pátek po 22 hodině. Také budeme vědět, zda Slovan udržel svou skvělou venkovní sérii. Slovan má v letošním ročníku venkovní bilanci 7 vítězství a 2 remízy při skóre 25:9. Teplice mají domácí bilanci 3 vítězství, 1 remíza a 4 porážky. Skóre mají 10:13.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Fehrer Centrum Babylon
Mediální partneři
rtm plus Rengl