FC Slovan Liberec | Předprodej vstupenek na sobotní zápas proti pražské Spartě
Menu Další Zavřít Zavřít
16.04.2015

Předprodej vstupenek na sobotní zápas proti pražské Spartě

marketing
Jak se dostat ke vstupenkám na sobotní večerní zápas s letenským velkoklubem bez stresu ve dlouhých frontách těsně před zápasem? Neriskujte, že propásnete úvodní minuty a čtěte pozorně v tomto článku, v němž si můžete prohlédnout i nový vzhled našeho Fanshopu.

Nejpohodlnějším způsobem nákupu je on-line objednávka z pohodlí domova na portálu www.ticketportal.cz, případně i na našem facebooku.

Pozvánka na zápas se Spartou

V sobotu přijede nějaká Sparta z Holešovic. Přijďte se k Nise podívat, co to bude zač, ten nově šťastný tým bez lavičky... :-)

Posted by FC Slovan Liberec on 15. duben 2015

V on-line prodeji budete mít velký výběr vstupenek do pátečních 15 hodin, pak už bude většina míst stažena pro prodej na pokladnách! Hlavní pokladna bude v den zápasu otevřena už od 12:00, pokladna za Západní tribunou bude prodávat vstupenky (nejen) pro hostující fanoušky od 17:00. Vzhledem ke zvýšenému zájmu i nutným kontrolám u vstupů doporučujeme všem přijít na zápas s dostatečným předstihem!

Vstupenky i klubové suvenýry můžete samozřejmě kupovat také v našem Fanshopu, který v tomto týdnu získal nový háv. Ve čtvrtek 16. 4. i v pátek 17. 4. budeme pro vás mít otevřeno až do 17 hodin! V sobotu zase otevřeme už v 17:00!

O speciální akci se suvenýry do vašich aut se dočtete v samostatném článku.

AKCE VE FANSHOPU: V TOMTO AUTĚ JEZDÍ SLOVAŇÁCI!http://fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=Akce-ve-Fanshopu-Vyzdobte-sve-auto-klubovymi-symboly-za-akcni-ceny-5365

Posted by FC Slovan Liberec on 14. duben 2015

Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Centrum Babylon Kraintek
Mediální partneři
Rengl rtm plus
×
Dnes v 15:00
MFK Karviná
FC Slovan Liberec