FC Slovan Liberec | U15 Derby s Jabloncem nerozhodně
21.05.2012

U15 Derby s Jabloncem nerozhodně

U15
Pro všechny zúčastněné má toto utkání vždy zvláštní náboj..A i tentokrát mělo utkání šťávu..Soupeř se do nás pustil s důrazem jemu vlastním..a nenechal nám ani kousek volného prostoru.Vzhledem k tomu,že naše obrana pracovala vcelku spolehlivě,tak se hra odvíjela především mezi oběma šestnáctkami..Po zbytečné ztrátě Stýbala se soupeř dostal do brejku a hostující ADAM PELTA po samostatné akci prostřelil MAJERA 0-1..Prakticky vzápětí po 2 minutách napravil MICHAL STÝBAL svojí hrubici a krásnou individuální akcí,kdy obešel 4 hráče a zavěsil chladnokrevně 1-1..tak skončil i poločas.. Začátek druhého poločasu přinesl zlepšený pohyb domácích borců a to se projevilo zejména v držení míče..Jablonec zahrozil už pouze jedinkrát,a to dalekonosnou střelou Hartmana,kdy nás od pohromy zachránil skvělým zákrokem MAJER..My jsme soupeře přehrávali a vypracovali si též několik příležitostí a zejména aktivní STÝBAL měl 2x ze strany možnost překonat hostujícího brankáře..Dále se pak 2x netrefil ve vyložených šancích MORAVEC..a i BLAŽEK svoji šanci zazdil..Proto zápas skončil nerozhodným výsledkem.