FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Roudnice n. L. - FCSL 1:2
24.05.2022

U16 - ČDD, 26.kolo: VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem (U17) vs. FC Slovan Liberec (U17/U16) 1:2 (0:2)

Sobota 21.5.2022 Stadion SK Roudnice

Vítězství nad houževnatým soupeřem.

26.kolo, sobota 21.5.2022, 12:15, SK Roudnice
SK Roudnice nad Labem SK Roudnice nad Labem
1:2
(0:2)
FC Slovan Liberec: Ministr - Třešňák (63´Zelenka), Mazur, Olyšar A., Přibyl ( 46´Douša) - Procházka O., Dubský - Janů (46´Salich) , Us ( 63´ Vacek), Bakeš ( 81´ Fasta) - Zieniewicz
Branky: 35´ Bakeš, 44´ Zieniewicz, ŽK: 7´ Procházka O., 74´ Dubský, Rozhodčí: Trojan - Hlaváček, Mojžíš
Diváci: 50

Dnes jsme odehráli utkání s houževnatým a dobře organizovaným soupeřem. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme měli více ze hry my, byli jsme dominantní na míči a měli několik slibných šancí.

S prostřídáním do druhého poločasu naše hra upadla a druhý poločas bylo domácí mužstvo lepším týmem. Naštěstí pro nás dnes zachytal brankář Ministr, který nás podržel v kritických situacích.