FC Slovan Liberec | AKCE s kartami DFC BONUS: Kolik litrů natankujete, tolik korun ušetříte!
Menu Další Zavřít Zavřít
26.09.2014

AKCE s kartami DFC BONUS: Kolik litrů natankujete, tolik korun ušetříte!

marketing
V den zápasu s Mladou Boleslaví a následující den (tedy v neděli 28. 9. a v pondělí 29. 9.) bude na čerpací stanici ČS COBALT v Liberci v rámci speciální akce platit pro držitele slovaňácké DFC BONUS karty sleva 1 Kč / litr pohonných hmot! Natankujte při cestě na fotbal a ušetříte až několik desítek korun.

Tento týden jsme vás již informovali o první akci s kartami DFC BONUS. Jeden z vás, kteří aktivně používáte tuto kartu, bude při nedělním zápase odměněn bonusem v podobě možnosti bezplatného odběru pohonných hmot v hodnotě 1000 Kč.

Teď přichází i slíbená druhá akce - tentokrát nepůjde o zajímavou výhru pro jednoho šťastlivce, ale o výhodnou nabídku pro všechny! Když natankujete po cestě na fotbal nebo z fotbalu na čerpací stanici ČS COBALT v Doubské ulici v Liberci, ušetříte třeba na klobásu. Stačí při nákupu v hotovosti uplatnit kartu DFC BONUS, kterou jste získali k Vaší permanentce.

Při nedělním zápase bude také poblíž hlavního vchodu na stadionu U Nisy umístěn promo stánek DFC, kde se dozvíte bližší informace a navíc neodejdete s prázdnou.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
ITADECO Gasservis
Mediální partneři
Radio Blaník Liberec Rádio Impuls
×
Dnes v 18:00
Arsenal Česká Lípa
FC Slovan Liberec B