FC Slovan Liberec | Kupte si vstupenky na pohár s Teplicemi a ligový duel s Bohemians v balíčku se slevou
Menu Další Zavřít Zavřít
21.04.2015

Kupte si vstupenky na pohár s Teplicemi a ligový duel s Bohemians v balíčku se slevou

marketing
Užili jste si vítězné domácí zápasy proti Brnu, Třinci a pražské Spartě? Na další příděl fotbalových emocí nemusíte čekat dlouho. Stadion U Nisy bude opět lákat fanoušky k návštěvě hned dvakrát v jednom týdnu - v úterý na pohár s Teplicemi a v sobotu na ligu proti Bohemians. Vstupenky na souboje o pohárovou Evropu i o ligovou záchranu si můžete pořídit v balíčku, díky němuž za druhou z nich zaplatíte jen polovinu ceny!
Balíček Teplice + Bohemians

Zvýhodněný balíček na dva domácí zápasy v jednom týdnu. Přijďte pomoct Slovanu!

Posted by FC Slovan Liberec on 21. duben 2015

Na oba zápasy se bude vstupné řídit dle aktuálního ligového ceníku. Permanentní vstupenky budou platit nejen na ligový, ale i na pohárový duel.

Koupíte-li si vstupenky na oba zápasy najednou, získáte lístek na druhý z nich s poloviční slevou, například na Severní tribunu tedy za oba zápasy zaplatíte jen 210 Kč (140 + 70 Kč), na Hlavní 180 Kč (120 + 60 Kč) a na tribuny za brankami pouze 150 Kč (100 + 50 Kč).

Tuto akční nabídku můžete využít jen při nákupu na stadionu U Nisy, v on-line prodeji to z technických důvodů není možné. Proto připomínáme, že náš nově vylepšený Fanshop má každý čtvrtek otevřeno až do 17:00, jinak ve všední dny do 15:30.

V den zápasu s Teplicemi, tedy v úterý 28. dubna, bude hlavní pokladna otevřena už od 12:00. Doporučujeme nenechávat nákup balíčku až na poslední minuty před výkopem, abyste se vyhnuli frontám u pokladen!

Přijďte podpořit Vavruškovu družinu v dalších důležitých zápasech!

Společně Odvraťme Sestup!


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Libea Auto Koutek
Mediální partneři
Liberecká drbna Beat radio