FC Slovan Liberec | Tři góly můžeme dát i my, burcuje před odvetou s Astrou záložník Tomáš Ďubek
Menu Další Zavřít Zavřít
05.08.2014

Tři góly můžeme dát i my, burcuje před odvetou s Astrou záložník Tomáš Ďubek

Lukáš Michalík
LIBEREC - Naše mužstvo nedokázalo zvítězit ani ve druhém ligovém utkání a ze zápasu s Příbramí bralo jen bod. Nyní je potřeba co nejrychleji zmobilizovat síly a připravit se na odvetu s rumunskou Astrou, která rozhodne o libereckém bytí či nebytí v evropských pohárech. "Může se stát všechno, budeme bojovat a pakliže bude alespoň minimální šance na postup, popereme se o ní," slibuje slovenský záložník Tomáš Ďubek.

Slovenský záložník přiznal, že výkon Slovanu nebyl ideální a remíza byla zřejmě zaslouženým a přijatelným výsledkem. "První poločas se nám moc nepovedl. Druhý už byl z naší strany lepší, měli jsme tam nějaké pološance po centrech ze stran, ale na druhou stranu i Příbram tam nějaké příležitosti měla," řekl objektivně bývalý hráč Ružomberku.

Ve druhém poločase se Tomáš Ďubek hnal do slibné šance, ale v souboji s brankářem Boháčem mu ideálně nevyšla klička. "Škoda, že jsem si to hodil delší. Věděl jsem, že budu u balónu dříve a chtěl jsem si to kolem něho píchnout, ale vyšlo mi to na dlouhou nohu, takže jsem pravačkou nemohl zakončovat z první. Snažil jsem se ješte nalézt volné spoluhráče, ale bohužel z toho nic nebylo," litovala letní posila Slovanu.

Remízový výsledek naše fotbalisty rozhodně neuspokojil. Také s výhledem na čtvrteční pohárovou odvetu s rumunskou Astrou chtěli hráči získat plný počet bodů. "Určitě jsme doma chtěli bodovat naplno, abychom se před čtvrtkem dostali do větší pohody. To se nám ale nepodařilo, takže jsme samozřejmě zklamaní," mrzelo nejlepšího hráče slovenské ligy ze sezóny 2012/13.

Zápas s Příbramí je minulostí, nyní už se celý tým soustředí na odvetu 3. předkola Evropské ligy, v němž se Slovan pokusí o malý zázrak. Ve čtvrtek proti Astře Giurgiu stojí před hráči nelehký úkol: smazat třígólové manko z prvního utkání. "Samozřejmě musíme hrát jinak než proti Příbrami. Určitě nic nevzdáváme, stejně jako nám tři góly dali oni, můžeme totéž dokázat my. Může se stát všechno, budeme bojovat a pakliže bude alespoň minimální šance na postup, popereme se o ni," dodal Tomáš Ďubek odhodlaně.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Databox Delikomat
Mediální partneři
Radio Blaník Liberec Hattrick