FC Slovan Liberec | Zase jsme ztratili dva body, smutnil po bezbrankové remíze kapitán Fleišman
Menu Další Zavřít Zavřít
03.08.2014

Zase jsme ztratili dva body, smutnil po bezbrankové remíze kapitán Fleišman

Jakub Martínek
Liberec - Ani na druhý pokus nedokázal náš tým v domácí soutěži zvítězit. V zápase s Příbramí nenašel ani jeden z hráčů gólový recept a tak se pod Ještědem hrálo tentokrát bez branek. Soupeřovu branku neodčaroval ani kapitán Jiří Fleišman, který si v utkání plnil především defenzivní úkoly.

Jirko, jak hodnotíte utkání?
Hodnotí se mi to velmi těžko, zase jsme ztratili dva body. První poločas nám nevyšel podle představ. Chtěli jsme na ně vlítnout, místo toho nás Příbram přehrála. Hlavně ve středu hřiště, kde jsme hodně kazili. Myslím si, že bod je spravedlivý, my ale chtěli tři.

Co chybělo k o optimálnímu výkonu?
Nedařilo se nám hrát příliš kombinačně, tak jak jsme si řekli. Bylo tam málo pohybu. Chtěli jsme hrát po zemi, kort když měli na stoperu Hájovského, který není tak obratný. Bohužel nám to nevycházelo, balon jsme většinou nakopávali. Řekl bych, že jsme si to pokazili sami.

Jak moc vám v utkání chyběl tvůrce hry Marek Jarolím?
Marek nám chybí. Je to zkušený hráč, který si dokáže jít pro balon, vymyslet nějakou finální přihrávku. Je tam ještě David Pavelka, který musel bohužel dnes předčasně střídat. Máme ale široký kádr a kluci, kteří v něm jsou, chtějí hrát a musí dokázat, že na to také mají.

Jak se na týmu podepsalo větší zápasové vytížení, nedocházeli vám ke konci utkání síly?
Je začátek sezóny a ta únava nemůže být tak velká, i když se hraje rychle za sebou. O to rychleji regenerujeme a určitě se na to nemůžeme a nechceme vymlouvat.

Ve čtvrtek se musíte pokusit o malý zázrak v odvetě proti rumunské Astrě…
Musíme od začátku hrát dopředu a snažit se o rychlý gól. Samozřejmě se stoprocentní defenzivou. Bude to fyzicky velmi náročné, my ale chceme v Evropě zůstat a ve čtvrtek proto uděláme všechno. Musíme rychle zapomenout na nepovedené ligové zápasy a na hřišti nechat ne sto procent, ale sto padesát. Nic jiného nám nezbývá.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Centrum Babylon Hennlich
Mediální partneři
Náš region Liberecká drbna