FC Slovan Liberec | Vstupenky na česko-slovenský duel s Košicemi – nejvýhodněji jako rodina!
Menu Další Zavřít Zavřít
30.06.2014

Vstupenky na česko-slovenský duel
s Košicemi – nejvýhodněji jako rodina!

marketing
Odveta v Liberci by se měla hrát ve čtvrtek 24. 7. 2014 od 19:00.
Předprodej začne v pondělí 7. července, v prvním týdnu se vstupenky budou prodávat jen v on-line prodeji. Na pokladnách se začne prodávat až 12. července. Permanentkáři mají na zápas s Košicemi vstup zdarma, respektive v ceně své permanentky a získávají tak od nás další bonus!

Ceny vstupenek na tento atraktivní "federální" pohárový souboj výrazně nepřesáhnou ligovou úroveň:

Základní vstupné Cena
Hlavní + Severní tribuna 150 Kč
Východní + Západní tribuna 100 Kč

Zlevněné (seniorské, dětské) vstupenky se tentokrát prodávat nebudou, rodinám ale opět nabídneme speciální slevy na nekuřáckou Východní tribunu. Na "rodinné vstupné" (v prodeji jen na stadionu od 12.7.) budou mít nárok skupiny o dvou dospělých a minimálně jednom dítěti (do 140 cm). Sleva platí pouze při společném nákupu a společném vstupu na stadion.

Rodina Cena
2 dospělí + 1 dítě 210 Kč
2 dospělí + 2 děti 240 Kč
2 dospělí + 3 děti 300 Kč

Doprovod vozíčkářů a děti do 6 let mohou využít vstup zdarma bez nároku na sedačku.

Předprodej vstupenek spustíme v pondělí 7. července v pravé poledne. Do té doby si ještě mohou permanentkáři obnovit svou loňskou permanentku nebo zakoupit novou a pojistit si tak své místo nejen na ligové, ale i na pohárové zápasy (na Košice vstup zdarma a na případné další zápasy předkupní právo).

do pátku 11. července se lístky na odvetu s Košicemi budou prodávat pouze v on-line předprodeji. Nejlepší místa tedy můžete koupit z pohodlí domova, aniž byste museli jezdit na stadion a stát ve frontě u pokladny.

Na stadion U Nisy si pro vstupenky můžete přijít od soboty 12. července. O prodejní době Vás ještě budeme informovat, stejně jako o dalších akcích, které v souvislosti s prodejem vstupenek na Košice chystáme.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Pneu Hnídek DB Schenker
Mediální partneři
rtm plus eFotbal